Golf 7 Bi-Xenon U Led Far İç Dış Temizliği ve Osram D3s Night Breaker Ampul Değişimi (Bol Fotoğraflı)

Merhaba, Osram Night Breaker Led’ler merceksiz farlarda da kullanılır mı acaba? Yani takılsa mutlaka bi aydınlatma olur ama bi mercekli far gibi ufuk çizgisi net bir şekilde olur mu? Yoksa yolu aydınlatacağı yerde milletin gözünü mü kör eder acaba? Konu hakkında bilgili,tecrübeli arkadaşlar varsa beni aydınlatmasını rica ediyorum.

Osram d3s Laser modeli kullanan oldu mu? Nasil aydinlatma performansi var merak ediyorum

Hocam ben kullandım xenonlar arasında aydınlatması çok başarılı fakat merceğiniz kararmışsa bi faydası yok haberiniz olsun.
Evet iyi olduğu söyleniyor fakat ; cool blue intense xenarc ,night breaker laser gibi modeller var laser olanin performansıni bulamadim hic

Evet iyi olduğu söyleniyor fakat ; cool blue intense xenarc ,night breaker laser gibi modeller var laser olanin performansıni bulamadim hic
Aydınlatması en iyi Xenon ampülüdür., cool blue intense aydınlatması Laser ‘e göre zayıftır,

Benim ampüller gidince cool blue alacağım, Arasındaki farkları görmeniz açısından.

Sağolun üstadlar ben de bir kac video izledim fakat tam olarak golf 7 basic bixenondaki performansi merak ediyorm çünkü mercekten mercege de fark ediyor daha önceki yeni polo aracımdaki kestirme cizgilerinin muazzamligi golfte yok

Sağolun üstadlar ben de bir kac video izledim fakat tam olarak golf 7 basic bixenondaki performansi merak ediyorm çünkü mercekten mercege de fark ediyor daha önceki yeni polo aracımdaki kestirme cizgilerinin muazzamligi golfte yok
Alacak olursanız elimde en üst seri Nightbreaker next gen mevcut fiyatta yardımcı olurum.

Mercek temizliğini İzmir de yapan var mıdır ? (Muğla’da yoktur o kesin )

Geri
Üst Alt