Golf 7.5 Discovery

Hocam maps klasor icinin gorselini de bi atabilir misiniz?

00 olan klasör ismini 01 yapip dener misiniz?

Başkası da yazmış, Vw markalı özel bir flash olması gerekiyor. Eğer elinizde yok ise cid’i değiştirebilen bir flash bellek veya üniteyi cracklemelisiniz.

cid’i değiştirilebilen flashlar eski ünitelerde oluyordu. Yeni üniteler için denemek lazım.

crack için ise mib2std-toolbox diye aratın, sizin cihazınıza uyumlu ise kullanın. Crack işinde yanlış yaparsanız aleti brickleyebilirsiniz. Dikkatli olun. Ek olarak bu method için Bir vag dükkanından vcp ile green engineering menu’yu açmasını istemeniz gerekecek.

kablo bulamam derseniz http://wiki.mr-fix.info/index.php?title=MIB2 adresindeki yazılanları okursanız başlamak için noktanız olabilir.

tekradan uyarıyorum crack işinde tek başınasınız :)

simdi windows pc den bakinca maps ve yaninda ekstra 2 ayri .spotlight-100 .fseventsd
Adli 2 klasor gorunuyor. Bunlari simdi windows pcye SD karti takinca gordum.
Ayrica
00 olan klasoru 01 yaptim buraz sonra araca gecip deneyecegim.
00 olan klasör ismini 01 yapip dener misiniz?

Ekli dosyalar

• 3B354D17-753B-4A63-99F0-4D3322E9773C.jpeg
    3B354D17-753B-4A63-99F0-4D3322E9773C.jpeg
    355.7 KB · Görüntüleme: 9
Başkası da yazmış, Vw markalı özel bir flash olması gerekiyor. Eğer elinizde yok ise cid’i değiştirebilen bir flash bellek veya üniteyi cracklemelisiniz.

cid’i değiştirilebilen flashlar eski ünitelerde oluyordu. Yeni üniteler için denemek lazım.

crack için ise mib2std-toolbox diye aratın, sizin cihazınıza uyumlu ise kullanın. Crack işinde yanlış yaparsanız aleti brickleyebilirsiniz. Dikkatli olun. Ek olarak bu method için Bir vag dükkanından vcp ile green engineering menu’yu açmasını istemeniz gerekecek.

kablo bulamam derseniz http://wiki.mr-fix.info/index.php?title=MIB2 adresindeki yazılanları okursanız başlamak için noktanız olabilir.

tekradan uyarıyorum crack işinde tek başınasınız :)
Cok tesekkurler ben bu topa girmem orjinal sd kart bulmayi deniyeyim :)

Aracimda ki her sey fabrika cikisli orjinal hic bir sey taktirmadim.
Sdkartı yanlış hazırlıyorsunuz o halde. Özelden numaranızı atın müsait zamanda kendi arabamdaki kartın görselini size göndereyim o şekilde hazırlarsanız düzelecektir. Şuan hatırlayamadım nasıl olduğunu :)

Cihaz orjinal olmayan SD Kart'daki haritayi kullanmasi icin cracklenmemiş gibi görünüyor. Ya orjinal Nav SD bulacaksiniz yada Crack'lenecek.
Merhaba ayni sorunu yasiyorum bu creck nasil yapiliyor green menuyu de aktif ettim

Merhaba 1 hafta önce golf 7.5 satın aldım. Aracımda discovery özellikli ekran ve hayalet gösterge var.

Fakat navigasyonu tıkladıgımda

“Lütfen Geçerli Navigasyon verilerini içeren bir veri taşıyıcı takın”

yazıyor.

Bu veri taşıyıcısını nereden bulabilirim? Dısarıdan aldıgımıs normal hafız kartları gibi mi .

Bilgi verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
11cbdd0db0275ee7f336b8376179a7a6.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Resimde gorundugu kadariyla araci da takili olan media cihazi bunda navigasyonu calistirabilmen icin navigasyon yuklu cd kartin takili olmasi lagzim
Bence cozum haritayi indireceksin 32 gb cd karta ve takacaksin calisacak
Cd kart takili olmadan navigasyon calismaz

Geri
Üst Alt