Golf 7.5 Discovery

ZaGani

Paylaşımcı Üye
İsim
oguz
Hocam maps klasor icinin gorselini de bi atabilir misiniz?

ZaGani

Paylaşımcı Üye
İsim
oguz
00 olan klasör ismini 01 yapip dener misiniz?

Utku Lekesiz

Katılımcı Üye
İsim
Utku
Başkası da yazmış, Vw markalı özel bir flash olması gerekiyor. Eğer elinizde yok ise cid’i değiştirebilen bir flash bellek veya üniteyi cracklemelisiniz.

cid’i değiştirilebilen flashlar eski ünitelerde oluyordu. Yeni üniteler için denemek lazım.

crack için ise mib2std-toolbox diye aratın, sizin cihazınıza uyumlu ise kullanın. Crack işinde yanlış yaparsanız aleti brickleyebilirsiniz. Dikkatli olun. Ek olarak bu method için Bir vag dükkanından vcp ile green engineering menu’yu açmasını istemeniz gerekecek.

kablo bulamam derseniz http://wiki.mr-fix.info/index.php?title=MIB2 adresindeki yazılanları okursanız başlamak için noktanız olabilir.

tekradan uyarıyorum crack işinde tek başınasınız :)

elninomk8

Katılımcı Üye
İsim
GolFF
simdi windows pc den bakinca maps ve yaninda ekstra 2 ayri .spotlight-100 .fseventsd
Adli 2 klasor gorunuyor. Bunlari simdi windows pcye SD karti takinca gordum.
Ayrica
00 olan klasoru 01 yaptim buraz sonra araca gecip deneyecegim.
00 olan klasör ismini 01 yapip dener misiniz?

Ekli dosyalar

• 3B354D17-753B-4A63-99F0-4D3322E9773C.jpeg
    3B354D17-753B-4A63-99F0-4D3322E9773C.jpeg
    355.7 KB · Görüntüleme: 3

elninomk8

Katılımcı Üye
İsim
GolFF
Başkası da yazmış, Vw markalı özel bir flash olması gerekiyor. Eğer elinizde yok ise cid’i değiştirebilen bir flash bellek veya üniteyi cracklemelisiniz.

cid’i değiştirilebilen flashlar eski ünitelerde oluyordu. Yeni üniteler için denemek lazım.

crack için ise mib2std-toolbox diye aratın, sizin cihazınıza uyumlu ise kullanın. Crack işinde yanlış yaparsanız aleti brickleyebilirsiniz. Dikkatli olun. Ek olarak bu method için Bir vag dükkanından vcp ile green engineering menu’yu açmasını istemeniz gerekecek.

kablo bulamam derseniz http://wiki.mr-fix.info/index.php?title=MIB2 adresindeki yazılanları okursanız başlamak için noktanız olabilir.

tekradan uyarıyorum crack işinde tek başınasınız :)
Cok tesekkurler ben bu topa girmem orjinal sd kart bulmayi deniyeyim :)

onR10

Yeni Üye
İsim
ONUR
Ünite aracınıza sonradan mı takıldı var mıydı ?

onR10

Yeni Üye
İsim
ONUR
Aracimda ki her sey fabrika cikisli orjinal hic bir sey taktirmadim.
Sdkartı yanlış hazırlıyorsunuz o halde. Özelden numaranızı atın müsait zamanda kendi arabamdaki kartın görselini size göndereyim o şekilde hazırlarsanız düzelecektir. Şuan hatırlayamadım nasıl olduğunu :)