Direksiyon paddle shift kulakçık

İsim
TS
Selamlar…bugün direksiyon üstündeki sağ tarafta kulakçığı yerde buldum ve tırnakları da kırılmış olduğu için takılmıyor. Elinde olupta satmayı düşünen var mıdır? Ya da servis satış fiyatı nedir bilgisi olan varsa memnun olurum…

71AA78C0-DEF7-494F-9399-D53181FDE641.jpeg

Hocam yazık günah ne 1700 ü ne 800 ü benimde aynı şekilde kırldı onda biri fiyatına ORJİNAL (vw ag) servisteki, almanyadaki ürün neyse aynısını taktırdım bu parça harici değişebiliyor direksiyon sökülmeden servisle baş göz olunurmu yok 1700 müşte 1350 zubizuyla olurmuş zaten zubizu doğuşa yeter. 200 tl ye taktırdım ben orjinal ürün kesinlikle çakma, aliexpress ürünü değil. Herhangi bir vagcı önerim isim yapmış (bakkal gibi önüne gelenin açmış olmadığı ) işinizi çözecektir. direksiyon falan değişimine hiç gerek yok.

Ekran Görüntüsü (97).png

Ekran Görüntüsü (96).png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Hocam yazık günah ne 1700 ü ne 800 ü benimde aynı şekilde kırldı onda biri fiyatına ORJİNAL (vw ag) servisteki, almanyadaki ürün neyse aynısını taktırdım bu parça harici değişebiliyor direksiyon sökülmeden servisle baş göz olunurmu yok 1700 müşte 1350 zubizuyla olurmuş zaten zubizu doğuşa yeter. 200 tl ye taktırdım ben orjinal ürün kesinlikle çakma, aliexpress ürünü değil. Herhangi bir vagcı önerim isim yapmış (bakkal gibi önüne gelenin açmış olmadığı ) işinizi çözecektir. direksiyon falan değişimine hiç gerek yok.

Ekli dosyayı görüntüle 48335

Ekli dosyayı görüntüle 48336
Bugün çıkma f1 kulakçıklı bir direksiyon aldım 800tl ye…üzerinden kulakçıkları söktüm. Ayrıca öndeki piyano black kısım bendeki çizilmişti bu aldığımın tertemiz.2 parçayıda kendi direksiyonuma taktıracam bakalım…

Kalan direksiyon ve tuşlarıda satarım diorum.

Upvote 0

Ekli dosyayı görüntüle 48335

Ekli dosyayı görüntüle 48336
Bildiğim 2 3 retrofit firmasıyla görüştüm fakat ellerinde çıkma veya bir şekilde kulakçık olmadığını ya da direksiyon setini bozamayacağını belirtti. Yedek parça olaraktan bulmak zor modundalar...Sanırım siz şanslıymışsınız bu konuda...

Upvote 0
@Tuluhan Sipka üstadım montaj için uğraştırırlarsa 3ü 1 arada karşılığında yardımcı olurum 
Sağolasın kardeşim…yemek bile ısmarlarız ayıp ediyorsun…direksiyonun derisini değiştirtmiştim bostancı sanayide…o arkadaş sağolsun yardımcı olurum dedi…gerçi videolarda airbag in çıkarılması falan kolay gibi fakat bir zarar veririm korkusuda yok değil…

Upvote 0

Geri
Üst Alt