Direksiyon paddle shift kulakçık

İsim
TS
Selamlar…bugün direksiyon üstündeki sağ tarafta kulakçığı yerde buldum ve tırnakları da kırılmış olduğu için takılmıyor. Elinde olupta satmayı düşünen var mıdır? Ya da servis satış fiyatı nedir bilgisi olan varsa memnun olurum…

71AA78C0-DEF7-494F-9399-D53181FDE641.jpeg

@metinkar hocamdaki spor direksiyon kulakçığı sizinki ile uyumlu değil @Tuluhan Sipka

servis tahminim çıkma direksiyon ücreti kadar bir bedel çıkarabilir en uygunu aliexpres olacaktır yada çıkmacılara bakabilirsiniz

Upvote 0
Cok teşekkür ederimmmm…yalnız 600 tl ise serviste fiyatı merak ettim
Evet fiyat kurdan dolayı yüksek tek taraf 30 $. + 2 $ kargo 256 tl gümrük vergisi ile 270 tl gibi bir rakama gelir

yarın şase yada plaka hiç değişmedi ise servisten öğrenebilirsiniz fiyatını

Upvote 0
Selamlar…bugün direksiyon üstündeki sağ tarafta kulakçığı yerde buldum ve tırnakları da kırılmış olduğu için takılmıyor. Elinde olupta satmayı düşünen var mıdır? Ya da servis satış fiyatı nedir bilgisi olan varsa memnun olurum…

Ekli dosyayı görüntüle 48048
Geçmiş olsun

Paylaşılan aliexpress linkindeki gibi kulakçığın tamamına ihtiyacınız yok aslında, ama kırılan kısım ayrı satılıyor mudur bilemedim. Araştırmak lazım.

Orijinal görüntü şart değil derseniz bu parça çıkarılarak montajlanan kulakçıklardan bakabilirsiniz. Yapıştırma değil, orijinal pim kullanılarak takılan kulakçıklardan.

Upvote 0
Hocam aynı şekilde benimde başıma gelmişti direksiyonu çevirirken el takılıp kırılabiliyormuş birde bu ses açma tuşunda aynı sorun varmış oda kırılabiliyormuş. ve kulakçık ve mekanizması ayrı olmuyormuş bu tiplerde. Ankarada Opsiyonel Otomotiv Koray beye yaptırdım ben kendisi işçiliği çok iyidir. Çinden istetirseniz çakma olur büyük ihtimalle ben mode tuşu istetmiştim (vw ag store) oda çakma geldi. Vede Aliexpresten  daha pahalıya denk geliyor bugünkü kur ve vergilerle en iyisi herhangi vag retrofit yapan bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim ankaraya yolunuz düşersede kesinlikle Opsiyonel Otomotiv derim

IMG_1234.jpg

Upvote 0
Kırılan  yer zaten pim yeri ,pimden değişen kulakçık uzatmaları almanız birşeye yaramaz bilginiz olsun

Upvote 0

Geri
Üst Alt