RCD 330 Desay Video Formatı

640 x 480 çözünürlük üstünü açmıyor. Bir de YouTube dan indiriyorsanız eğer belli bir yıldan sonrası videoları açmıyor. Eski video kliplerden birkaç tanesini indirerek deneyiniz
Benim hatırladığım kadarıyla savefrom sitesi üzerinden youtube linkini atarak 360p olarak indirip atıyordum bir sıkıntı olmuyordu. 480p açamamıştım ben

Benim hatırladığım kadarıyla savefrom sitesi üzerinden youtube linkini atarak 360p olarak indirip atıyordum bir sıkıntı olmuyordu. 480p açamamıştım ben
Ezbere yazdım sanırım rakamı, belki sizin dediğiniz gibiydi.

640 x 480 çözünürlük üstünü açmıyor. Bir de YouTube dan indiriyorsanız eğer belli bir yıldan sonrası videoları açmıyor. Eski video kliplerden birkaç tanesini indirerek deneyiniz
Mp4 formatlarının bazılarını açmıyor fakat mpeg lerın hepsını acıyor, youtubedan online convertor olarak ındırdıgım mp4 uzantılı videoları pc de program ıle mpeg e çeviriyorum o zaman acıyor.

Yok bundan değil Golf 7 tipinde olan 6.5" Çinli Media benimki.

Video bölümü media tuşuna uzun basılı olarak devreye giriyor.

Yalnız arka planda sessiz bir mp3 Repeat modunda çalması gerekiyor, Yoksa kendisi sizin dosyalardan sıradan bir müzik açıyor ve video sesi ile karışıyor.

Sd kartın içine yüklü olan 640*480 pikselden büyük olmayan .mp4 videoları oynatıyor.

Kargo ile göndererek yaptırmıştım birkaç sene önce, kişinin iletişim bilgilerini özelden gönderebilirim.
Merhaba rcd 330 var bende de video oynatmak istiyorum ilk olarak videoları 640*480 yaptım daha sonra hangi programı indircem usb mi program mı yüklememiz gerek nasıl bir yol izleyecem

Merhaba rcd 330 var bende de video oynatmak istiyorum ilk olarak videoları 640*480 yaptım daha sonra hangi programı indircem usb mi program mı yüklememiz gerek nasıl bir yol izleyecem
Cihazınızda video oynatma özelliği varsa usb bellek ya da sd kart farketmiyor.

Cihazınızda bu özellik yoksa bu işlerden anlayan birisi tarafından komple yazılım yüklenmesi gerekiyor olabilir

Merhaba arkadaşlar. Bende bu teyp den var. Bluetooth harici telefonu usb yoluyla bağlayamıyorum. Aygıt desteklenmiyor hatası veriyor sürekli. Easylink de de bağlanamıyorum. Ankara'da yaşıyorum. Yönlendirmeye yapabilecek kabiliyette biri değilim. bu işten anlayan birisi varsa emeği karşılığıyla yardımcı olabilecek olan olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20230723_151707.jpg
    IMG_20230723_151707.jpg
    166.1 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Üst Alt