Geri vitese alınca sağ aynanın inmemesi

Bildiğim kadarıyla 2016 comfortline aracın  fabrika çıkışlı kapı modülleri sağ aynanın geri inmesini ve katlanır aynayı destekliyor . Modül neden değişti ?
Modül değişmedi sadece aynalar değişti fakat çalışmıyor şuan çözemediğim konu da o zaten....modülü de sökeceklerini düşünmek istemiyorum...

@MeetGarage zaten forum sponsorumuz. Siz burada çözüm aramak yerine bence direk onlarla iletişime geçin. Yardımcı olup sizi mağdur etmeyeceklerini düşünüyorum.

Arkadaşların bahsettiği gibi foruma sponsorlar.. Yardımcı olacaklardır, lütfen gelişmelerden bizi haberdar ederseniz işlem sırasına da ait deneyim ve tecrübelerinizi aktarırsanız seviniriz.. Hatanın neden olduğu vs.

İyi forumlar

@Alii cumartesi gidecegim yerlerine ve ne gibi bir sonucla dondugumu de buraya yazarim.

Esasında burda sormanın amacı belki benim bilmediğim basit bir resetleme vardır okadar yolu hiç gitmeden bir çözüme ulaşabilirmiyim idi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cuma günü , cumartesi için gelmek içinErkan beyi aradığımda çok yoğun ve yorgun olduğu ve cumartesi sabah işe gidemiyeceğini ama öğleden sonra için konuşalım demesi üzerine bende okadar yolu gitmektense sadece vagcom ile düzeltilebileceğini söylediğinden yakınlarda bildiğim ve retofit işler yapan İlker Bal a gittim...o Ve bir arkadaşı incelediklerinde takılan aynanın soketinde eksik olduğu ve bu aynayla geriye takınca aynanın aşağı inmesinin imkansız olduğunu öğrendik. İlker bey erkan ı tanıdığı için onu da aradı.Erkan ürünü farklı bir malzemeciden aldığı için böyle bir sorun olduğunu ve ayın 25 den sonra verdiği aynalardan biriyle aynağı değiştireceğini söyledi...bakalım sonuçlar ne olacak... @Alii @Franquaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Tuluhan Sipka Olabiliyor böyle durumlar hocam. Çözülür umarım maddi manevi sorun yaşamadan

Modül değişmedi sadece aynalar değişti fakat çalışmıyor şuan çözemediğim konu da o zaten....modülü de sökeceklerini düşünmek istemiyorum...
Aynı problemi yaşıyorum. Sag Ayna nin geri viteste inme durumunu çözebildiniz mi?

Comfort araçlarda kapı modülü aşağı inmeyi destekliyor aslında. Benim modül tek yönü destekliyordu, aynaları değişince iki yönde hareket edebiliyor artık. Umarım sizdeki durumu halledebilirler.

Comfort araçlarda kapı modülü aşağı inmeyi destekliyor aslında. Benim modül tek yönü destekliyordu, aynaları değişince iki yönde hareket edebiliyor artık. Umarım sizdeki durumu halledebilirler.
Nasil yani ustad

Sürücü tarafında mi geri viteste asagi iniyor

Nasil yani ustad

Sürücü tarafında mi geri viteste asagi iniyor
Hayır bahsettiğim, sağ ayna geri vitese takıldığında benim eski katlanmayan aynamda sadece aşağı konuma iniyordu ve tekrar yükseliyordu. Aşağı ve sol içe doğru ikinci bir hareketi ayarlayamıyordum. Ayna değiştikten sonra aşağı ve sol içe doğru (lastiği görecek şekilde) ayarlamayı otomatik yapabiliyorum.

Geri
Üst Alt