Comfortline Upgrade :)

Hayırlı olsun güle güle kullan yolun hep açık olsun kardeşim çok güzel olmuş orjinal her zaman aracı en üst seviyede tutuyor…

@İlker34 kardeşim zaten bu işin piri olmuş yürümüş gidiyor emeğine bilgine sağlık kardeşim…

ilerleyen zamanlarda benim aracada böyle bir operasyon yapacağız konuşuruz bir ara…

41 kere 🧿
Çok teşekkür ederim abi. Cümlemize abi inşallah. Orijinal farklı bir boyut gerçekten.

Hayırlı olsun Ömer,

Şimdi bu kırmızı kırmızı GTi Far'a GTi Panjur lazım, hatta GTi Tampon da lazım :D

Maşallah diyelim. Biraz zorlamadı değil ama yaptık bitti şükür. Güzel günlerde kullan kardeşim. Bu farlar güncel bir çok aracın matrix farından daha iyi aydınlatıyor. Maliyet kaygısı yeni nesil araçlarda bir çok özellik gibi farları da kısıtladı. Ömer Faruk son anda kurtardı diyelim. Güncel kur ile bu işler hayal olma yolunda koşarcasına ilerliyor.

Maşallah çok güzel olmuş. Gece sürüşleri artık daha zevkli olacaktır. :) Emek emek parçaları toplamanız da insanı iştahlanıyor Ömer Faruk hocam. İlker abinin eline sağlık.

Maşallah çok güzel olmuş. Gece sürüşleri artık daha zevkli olacaktır. :) Emek emek parçaları toplamanız da insanı iştahlanıyor Ömer Faruk hocam. İlker abinin eline sağlık.
Teşekkürler hocam kesinlikle karanlık yol bulamıyorum aydınlatma iyi o ayrı kesinlikle ama yollar aydınlanmaya başladı 😂 eski farlar varken her yer karanlıktı 😂😂

Maşallah diyelim. Biraz zorlamadı değil ama yaptık bitti şükür. Güzel günlerde kullan kardeşim. Bu farlar güncel bir çok aracın matrix farından daha iyi aydınlatıyor. Maliyet kaygısı yeni nesil araçlarda bir çok özellik gibi farları da kısıtladı. Ömer Faruk son anda kurtardı diyelim. Güncel kur ile bu işler hayal olma yolunda koşarcasına ilerliyor.
Sağolasın abi tekrardan. Valla montajı orijinal gibi yapmak zordu o da senin eserin abi maşallah. Çok yordum seni ☺️😂. Bu özellikleri yaptıktan sonra kur fırlıyor gerçekten şu anda yapmak hayal olma yolunda gidiyor.

Sağolasın abi tekrardan. Valla montajı orijinal gibi yapmak zordu o da senin eserin abi maşallah. Çok yordum seni ☺️😂. Bu özellikleri yaptıktan sonra kur fırlıyor gerçekten şu anda yapmak hayal olma yolunda gidiyor.
Güle güle kullan, yapılan detayları sigortaya ekletmeyi unutma. Bu arada bu kurla her şey hayal oldu, TMPS alır takarım diyordum, yakalayamıyorum keretayı.

Hayırlı olsun cok güzel olmuş. Far konusunda orijinalden şaşmayacaksın. Çatlak neresinde ben göremedim

Geri
Üst Alt