Comfortline Upgrade :)

Güle güle kullanın çok güzel duruyor gerçekten.

Replikalar satılık mı 😀

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :) Araç için replika yerine orjinal tercih etmen yerinde bir karar olmuş ben burdayım diyor😀

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :) Araç için replika yerine orjinal tercih etmen yerinde bir karar olmuş ben burdayım diyor😀
Sağolun hocam, replika uyguna gelip takmıştım sonra su alınca felan mide bulandırdı sıra önlerde dolduruyoruz bakalım. Sizde doldurunca bakıp yapasımız geliyor 😂

Orijinal Stoplardan sonra replika Farlar yerine eski Halojen farlarımız takıldı. Bir süre böyle devam ediyoruz tabiki o sırada Aliexpresten gelen plaka ledlerimi değiştirdim orijinale döndük sonunda :) @metinkar abi sağolsun orijinal sisleri verdi onları takınca aracımda göstergeye yansıyan bi hatam kalmadı çok şükür.
Tabiki o sırada başladığımız projenin parçaları gelmeye başlıyor İnşallah sağ salim kazasız belasız devam ederiz diyelim. Gelen parçalar mesela bunlar :)
WhatsApp Image 2021-11-26 at 19.01.49.jpeg

Afs Modül ve kablo tesisatlarımızda geldi hazırlıklar tamam gibi. Montaj için hafta sonu başlarız diye umuyorum.
Bu arada Seviye sensörünün cıvataları somun perçini felanda alındı. Yalnız montajı nerede yaptırabilirim bilgisi olan var mıdır acaba yoksa hafta sonu biz kendimiz yapıcaz lift olmadığı için zorlanırız diye düşündüm.
index.jpg

Güncel Diyelim. Çift J Dla işini de hafta sonu tamamladık bitirdik çok şükür. Farlar adeta dans ediyor. Montaj, kodlama için @İlker34 Abi eline emeğine sağlık çok güzel iş oldu. Araç Level atladı çok güzel farlar :) Ufak bir çatlağımız var onunla da hemen ilgilenicez inşallah :)
IMG_1959.JPG
IMG_1988.JPGIMG_1992.JPG
IMG_1993.JPGIMG_1996.JPGIMG_1999.JPGIMG_2006.JPGIMG_2010.JPGIMG_2011.JPGIMG_2012.JPGIMG_2015.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_2008.JPG
    IMG_2008.JPG
    211.3 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2014.JPG
    IMG_2014.JPG
    147.4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_2005.JPG
    IMG_2005.JPG
    265.8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1997.JPG
    IMG_1997.JPG
    156.2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1989.JPG
    IMG_1989.JPG
    170.1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_2016.JPG
    IMG_2016.JPG
    147 KB · Görüntüleme: 22

Hayırlı olsun güle güle kullan yolun hep açık olsun kardeşim çok güzel olmuş orjinal her zaman aracı en üst seviyede tutuyor…

@İlker34 kardeşim zaten bu işin piri olmuş yürümüş gidiyor emeğine bilgine sağlık kardeşim…

ilerleyen zamanlarda benim aracada böyle bir operasyon yapacağız konuşuruz bir ara…

41 kere 🧿

Geri
Üst Alt