Comfortline Upgrade :)

Merhabalar bende Mgremapsı öneriyorum.Firma sahibi çok yakınımdır.. Dilerseniz yönlendirme açısından yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim mgremaps için çok fazla referans olan oldu konuştuğum arkadaş gibi olduğum insanlarda oldu aralarında fakat partikül iptaline karşıyım, onlarda iptali olmadan olmaz dediler bu sebepten dolayı RSA da yaptırıcam montaj yeri tavsiyesi olanı dinlerim

@Ofarukko bende partikül iptaline karşıyım kimseyi zehirlemeye hakkımız yok orası ahlaki boyutu yapan yapar bişey diyemiyoruz. Hatırlıyorum Bülent abi satmıştı ona yetişemedik. Teşekkürler.

@Ofarukko hocam ben bu hafta rsa ya mail atmıştım Turbo kodu 04L 253 010H & 04L 253 056P bu ikisinden biri olmalıymış ve tercihen H olur dedi yoksada p de olur dediler. Siz turboyu nereden aldınız. Birde stage 3 için 6000+kdv dsg için 5000+kdv fiyat verdiler
yazık ya gerçekten bu nasıl bi fiyattır

Evet güncel diyelim ve turbo montajımızı Niğde ye gitmiştim düğün nişan merasimleri için dönerken Ankara da Necati ustaya gittim. Kelime ve laf söylenecek bir şey yok işin ehli. İzlerken hayran kaldım kendisine bilgisine aynı şekilde kendisi çok da iyi bir esnaf bana yer ayırtıran ve yardımcı olan bu turbo zehrini veren İlker abime de ayrıca teşekkür ederim kendisi yavaştan zehri verdi montaj turbo alım takım yazılım her şeyi kendisi yardımcı olup, kendi aracı gibi ilgilendi sağolsun. İstanbula dönüşüm zorlu oldu ama oldu turbo büyük dolmuyor rampaları 60 70 ile anca çıkabildik Ankara Bolu arası zordu kadranda epc uyarısı vardı bir süre sonra motor ikaza geçti epc ile beraber bunun olması normal aracın gitmemesi de normal bu arada. Yazılım için partikül ve dpf iptali olmadığı için fiyatı pahalı da olsa RSA ya gittim. Şu an sıkıntısız 195 beygir 385 tork biniyorum tabi bi dynoya çıkmak gerek ama bunlar yaklaşık değerler. RSA için de Metin abime teşekkür ediyorum kendisi referans ve aracı oldu her zamanki gibi olmadığı masa yok 😅
C8C717DE-7D26-4C04-ADED-CC226EE30879.jpeg
0056C1BB-7365-4D95-A4A8-D395CDA96BD6.jpeg

@Ofarukko kullanım izlenimleriniz nelerdir. Önceki ve sonraki gibi.
farklı bir araç kullanıyorum gazlayınca a4-a5 2.0 dizel kullanıyorum gibi, araç daha rahat hızlanıyor daha ciğerli çok uzun süre gazlama fırsatım olmadı trafikten ama 235 gördüm önceki araç aynı yolda 212 geçmiyordu. hafta sonu daha detaylı test ederim fırsat bulursam :)

Geri
Üst Alt