Yeni audi a3 sedan

@41HU367 golf 8 ile de kalitenin dusecegini dusunuyorum . A3 genelde golf den bir tik daha iyi malzeme kalitesine sahip olur.Golf 8 de bir gelemedi .

Ayrica tekrar A3 bakacak olursaniz 1.0 motor ile 1.5 motor ayni pakette 20.000 tl fark var. 420.00 tl verilince  ekonomi icin 20.000 tl den kacmayin derim . 1.0 motor kotu motor degil ancak 1.5   150 bg gercekten cok farkli ve guzel bir  motor .

@Salih Sayın hocam gidip gorunce vaz gectim o hissi alamadim a4ede baktim o gercekten bambaska ama a3 hosuma gitmedi yani oparanin arabasi degil.426bin bu araca yazik 436bine full passat var aracida gordum hatta alabilirim bile

@41HU367 Rline Tiguan seçeneğini de hocalarımın da söylediği gibi göz ardı etmeyin derim

Araç makyajlı kasa rline donanımda çok estetik bir duruşa sahip oldu ayrıca şimdi black edition paketi gelmiş o daha da fena duruyor yolda kendine baktıracak cinsten

@yer_ucagi_34 kesinlikle tiguan liste basim ama yakit korkutuyor beni 9-10lt beni yorar.arac ne kadar keyifli olursa olsun cok yaktimi uzer 

@41HU367 Normal şartlarda normal bir kullanımla istanbul trafiğinde uzun dönem 8'i geçmeyen bir araç, act sistemi bana göre; özellikle ağır akan trafikte diğer araçlara nazaran ciddi tasarruf sağlıyor

Suan kurdan dolayi dusmus fiyatlari 380lere satmislar bikac ay once

@yer_ucagi_34 valla eger oyleyse kesinlikle alirim test surusu yapicam oyle karar verecem
Hocam şuanda bir eski kasa 35tfsi a3 kullanıyorum. Daha 5 bin km de bu 5 bin km ortalaması olarak 6.6 yaktı. Bunun 2 bin kilometresi uzun yolda kullanıldı. 3 bin km si Ankara içerisinde karışık , dur kalk trafiğe girdiğimde oldu akıcı trafikte gittiğimde oldu. 1.6 tdi golfte uzun dönem ortalamam genelde 5 5.5 arasında değişiyordu. Ortalama 1 1.5 litre daha fazla yakıyor fakat daha ilk bakımına girmedi. 

Aracın malzeme kalitesi biraz hayal kırıklığı diyorlar, hatta incemelerde ön kapılar sert plastik vari dedi biri, bagajda stepte çevresinde yalıtım yok, enteresan.

@ali_burkay gercektende oyle dun inceleme firsatim oldu o yuzden yani biraz iddali bi yorum olcak ama yeni oktavia bile bundan kaliteli

@kutayoksuz hocam yorumunuz icin sagolun benim yakit konusunda korkum yok a3ten merak ettigim tiguanin yakiti cunku eski kasa 1.4 var bi yakinimda yuksek yakiti.bu 1.5te nasildir eger bizim golflere biraz yakinsa tercihim tiguan olacak yada manuel dizel olacak

Geri
Üst Alt