Lastik Tercihim ne olmalı

@ZITIPAŞA Bakalım hocam gidip geliyo akıl sürekli :)

28/20 diye hatırlıyorum lastikleri ama bakarım. Yama vs hiçbişey yok hocam, yanağındaki kırçıllar duruyo daha :D

Bi Primacy4 takili Golf'e binsem fark ne düzeyde ona göre karar vericem 🤔 Aldığım yer istediginizde degisiriz demişti, bakalim ne isteyecekler fark, ona gore yazarım.

Hangi lastigi kullaniyorsunuz? anketi yapmak bence forum uyelerinin alınacak olan lastikler açısından yol gösterici olabilir diye düşünüyorum. Iyi forumlar 

@Neogolf61 bence ankette faydalı olmaz.

hangi lastik almalı = hangi telefon almalı    sorusu gibi kişiden kişiye bütçeye/ alışkanlığa/ marka fanboyluğuna  ve b.g. bir çok sebebe göre değişir

Çok lastiğe takılan biri olmamakla beraber bugün arkadaşın aracında yaklaşık 50 km kadar condinental ecocontact 6 yı test ettim. Tek kelimeyle harika. Ben böyle lastik görmedim. Ne yol sesi yapıyor ve de yolu mükemmel tutuyor. Test ettikten sonra benim eagle sportlar tam anlamıyla çöp. Zaten memnun değildim. :D  

Araç Alfa 159 du. 

@Rx7  benim araştırmalarıma göre piyasadaki en iyi lastik ve iyide para bu gün fiyat aldım 850₺ adedi yani iyi rakam...

Çok lastiğe takılan biri olmamakla beraber bugün arkadaşın aracında yaklaşık 50 km kadar condinental ecocontact 6 yı test ettim. Tek kelimeyle harika. Ben böyle lastik görmedim. Ne yol sesi yapıyor ve de yolu mükemmel tutuyor. Test ettikten sonra benim eagle sportlar tam anlamıyla çöp. Zaten memnun değildim. :D  

Araç Alfa 159 du. 

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Teşekkür ederim herkese, benim max 1-2 sene araca binme ihtimalim var sıfır çok yüksek limitli lastiklere ücret ödemek istemiyorum şimdi mesajlara ve İnternet de yaptığım araştırmalara göre orta sınıf en iyi ürün bunlar ve bunlardan birini kış bitimi alıp kullanacağım... bu üç marka üzerinden konuşup kararlaştırmak için düşüncelerinizi bekliyorum özellikle kullanıcılardan...

https://www.lastikturk.com/225-45-r17-lastik-fiyatlari

Birde arkadaşlar bizim araçlar lastiklerin yük endeksi ne olmalı ?

796AB6A3-7CAE-4949-97EE-5D028187C7B4.jpeg

B38F3018-F54F-4FE1-8C7B-3BB559AE9B76.jpeg

ayrıca  sıfır alabileceğim rakam civarların da  2020 model bir kaç ay kullanılmış marka lastik olursa ikinci el değerlendireceğim aşağıdaki örnekteki arkadaşlar nakit 1800TL demişti 1700TL teklif edeceğim belkide bilemiyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 43161

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim herkese, benim max 1-2 sene araca binme ihtimalim var sıfır çok yüksek limitli lastiklere ücret ödemek istemiyorum şimdi mesajlara ve İnternet de yaptığım araştırmalara göre orta sınıf en iyi ürün bunlar ve bunlardan birini kış bitimi alıp kullanacağım... bu üç marka üzerinden konuşup kararlaştırmak için düşüncelerinizi bekliyorum özellikle kullanıcılardan...

https://www.lastikturk.com/225-45-r17-lastik-fiyatlari

Birde arkadaşlar bizim araçlar lastiklerin yük endeksi ne olmalı ?

Ekli dosyayı görüntüle 43218

Ekli dosyayı görüntüle 43219

ayrıca  sıfır alabileceğim rakam civarların da  2020 model bir kaç ay kullanılmış marka lastik olursa ikinci el değerlendireceğim aşağıdaki örnekteki arkadaşlar nakit 1800TL demişti 1700TL teklif edeceğim belkide bilemiyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 43161
En iyisi michelin abi alırsan bir daha hep aynı lastikten istersin. özellikle primacy 4 olandan. ama park ederken kaldırımlara dikkat et fazla yumuşak bir lastik. arkadaşıma almıştık yazın sıfır 3 bin tl idi. Bu fiyat baya iyimiş

@tuncer_2632  ben hep michelin kullandım tuncer ama 3bin çok fazla bir rakam dolar 6.9 olduktan sonra bu rakamalarım düşmesi gerek uçmuş hepsi... ikinci eldeki bu lastik 2019 - 2020 de kullanılmış yani ömrünü bana göre azaltmış sıfır alacağım muhtemelen ama beni bir kaç yıl götürecek uygun marka tercih ederek...

En iyisi michelin abi alırsan bir daha hep aynı lastikten istersin. özellikle primacy 4 olandan. ama park ederken kaldırımlara dikkat et fazla yumuşak bir lastik. arkadaşıma almıştık yazın sıfır 3 bin tl idi. Bu fiyat baya iyimiş

@tuncer_2632  ben hep michelin kullandım tuncer ama 3bin çok fazla bir rakam dolar 6.9 olduktan sonra bu rakamalarım düşmesi gerek uçmuş hepsi... ikinci eldeki bu lastik 2019 - 2020 de kullanılmış yani ömrünü bana göre azaltmış sıfır alacağım muhtemelen ama beni bir kaç yıl götürecek uygun marka tercih ederek...
Valla abi bütçe meselesi bana kalırsa debica yada sava al geç onlarda çok iyi lastik. ortası goodyear en üstü michelin ve continental

@tuncer_2632   fatihteki continental bayisini aradım General yada Wiking marka veriyoruz biz dedi.

Ayrıca Semperit için Türkiye de distribütörlüğü yok biz satmıyoruz dedi. Continental getirip satıyormuş dedim maalesef distribütör olmayan ürünü biz satmıyoruz satan var dedi.

Continentala ait olan General ve Wiking marka dır ve Türkiye distribütör Continaentala aittir dedi. 

Valla abi bütçe meselesi bana kalırsa debica yada sava al geç onlarda çok iyi lastik. ortası goodyear en üstü michelin ve continental

@metinkar Üstad bana da 1 yaşında ya da 2 yaşında michelin mantıklı geliyor özellikle senin bulduğun güzel dişler zaten vardır. Tek sıkıntı 2. el lastikte arkadaşımın aracına alıyorduk çok güzel lastikti aynen böyle görünümü ve continentaldi fiyatı da normaldi yani ne ucuz ne pahalı idi. Aldık mutlu mesut lastikçimize gittik yani aldığımız lastikçi yerine güvendiğimiz adama gittik ve lastik yamalı çıktı yanaktan tamirli baktım baktım anlayamadım. Bu gibi problemler var eğer ben anlarım diyorsanız alın ya da iade şartı ile almak lazım. 

Geri
Üst Alt