Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Yarın izmir'e gidiyorum , oralara gitmişken gizli özelliklerden  Front assist'i aktif ettirmek istiyorum  Aracım 2015 model golf 7, güvenilir bir yer tavsiye edebilir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=15070]serdilacil[/mention] hocam Diyarbakır'dayım 11.11 de aliexpress'ten almayı düşünüyorum. Geldiği zaman yardımcı olurum[emoji4]
Dostum irtibatta olalım [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar,

Antalya da yardımcı olabilecek var ise sevinirim :)  

Aynı şekilde bana da yardımcı olabilecek kimse varmı sadece bağlanıp team ile müdahale edilecek ? Kocaeli Sakarya Yalova passatb8

Merhaba,

Adana da yardımcı olacak ve tanışaçağımız arkadaş var mı?

@PassificGolf7 radar varsa oluyordur herhalde , detaylı bilgim yok maalesef. Siz yazınca fark ettim front değil sign asist yazmam gerekiyordu , dikkat etmemişim :)  

Geçenlerde bazı gizli özellikleri açtırdım uledleri %100 yakmak da dahil. Fark ettim ki gündüz , yukarıda güneş varken ( saat 17:00 , ikili fotoda saat 17:30 ) farlar auto da ve uledlerle birlikte xenon larımda yanıyordu. Buna anlam veremedim. U ledlerim %100 yandığı için mi xenonlarım erken yandı anlamadım. 
Kontak kapatıp aracımdan indiğimde coming Home aktif olacak mı onu kontrol ettiğimde aktif olmadığını gördüm. Coming Home hava gerçekten karardığında aktif oluyor ama xenonlarım gündüz vakti aktif olmaya başladı.. sebebi ne olabilir ? 

E38DCC3E-DC96-47AD-B009-20FD4BC18BE0.jpeg

119D1F08-E425-4468-89D8-8EB51B9108EB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar, Bursa’da odisi olup uzak bağlantı için yardımcı olabilecek arkadaş var mı? İstanbuldan bağlanan arkadaş Mib 2 ünitede performans ekranını açacak.

Bende Istanbul/Kağıthanedeyim bir yada iki gizli özellik açtırmayı düşünüyorum diğer kalan özellikler hep açık ama 2 tane özellik için 100-150 tl vermek biraz fazla geliyor varsa yakınlarda kablosu olan arkadaş hem tanışmak isterim hemde bir kahve içer muhabbet ederiz :)  Bu arada araç 2017 Tiguan.

Merhaba,

Passat B8 araç için kapı kilidi açılma esnasında korna uyarısını kaldırma için cihazı ile yardımcı olacak arkadaş var mı?

@Hsahin o özelliği açtırınca multimedya ekranından kapatılıyor olması gerek ( ses kısmında ) 

@Hsahin o özelliği açtırınca multimedya ekranından kapatılıyor olması gerek ( ses kısmında ) 
evet, seçenek var ve tıkı kaldırınca tamamen açılma7kapanma sesini kapatıyor. ben sadece kodlama ile açılma esnasındaki bildirimi kapatılmasını ve kapatma esnasında devam etmesini istiyorum.

Merhabalar. Adana merkezde oturuyorum. Midline plus paket 2014 aracima, high model direksiyon tuş seti almıştım. Kodlanmaya hazır bekliyor iki aydır:) yapabilen pek olmadığı gibi 1-2 yer ise "parçaları benden almazsan kodlamam" diyor:) varsa elinden bir şeyler gelen hem tanışmak hem her konuda seve seve yardımlaşmak isterim.

Sevgiler.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt