Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

ücretsiz baklava köşesi yokmudur ? [emoji6]
2023 de onu da açacağız

Arkadaşlar elinde Vag Can Pro (VCP) kablosu olan var mı? Epey zamandır bendeki 17.1.3 klon kablo ile yapamadığım eksik olan bir kaç kodlama için ihtiyacım var.;)

Orjinal yazilima döndürüp tüm gizli özellikleri acabilecek bir arkadaşım varmidir Gaziantep Malatya Kahramanmaras şanliurfa adiyaman  bu 5 ilde uygundur...

Arkadaşım yeni araç aldı 1.2 tsi golf yazılım li baskı balata çabuk bitiyor yazilimdan kaynaklandığını söylemişler 

Orjinal yazılım ve tüm gizli özelliklerin açılmasıni istiyor ama??? 

Sa Kablom var Ama Şırnak Merkezdeyim uzaktan bağlanıp halledebilecek abimiz varmı 
elimdeki araç caddy 2015 1.6 kablom vcds 19.6 20.4 yüklü şuan 

Sakarya'da olan varsa yardımcı olabilirim .

Merhaba arkadaşlar.

2017 Skoda Fabia aracımın aldığımdan beri Amerikan parkları açık. Kapatmak istiyorum. Vagcom kablom var bi kaç bisey denedim ama iyice bozulmasın diye fazla kurcalamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mi. 
istanbul Esenyurt-Esenkent 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar.
2017 Skoda Fabia aracımın aldığımdan beri Amerikan parkları açık. Kapatmak istiyorum. Vagcom kablom var bi kaç bisey denedim ama iyice bozulmasın diye fazla kurcalamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mi. 
istanbul Esenyurt-Esenkent 
Bağlantı verin bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yardım edecek arkadaşlara ve diğer konulardada emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederiz.Teşekkürler golftutkusu iyiki varsınız👍

Diyarbakır-Mardin tarafında ücretsiz yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Kablo vs yok bende. Sinyallerin çakarlı yanmasını kapatmak istiyorum sadece

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@serdilacil hocam Diyarbakır'dayım 11.11 de aliexpress'ten almayı düşünüyorum. Geldiği zaman yardımcı olurum :)

Geri
Üst Alt