Katlanır ayna tavsiyesi? Nereden almalıyım?

@zulalyol bende zulal abiden aldigim aynayi bayadir kullaniyorum.  motor sesi beni rahatsiz etmedi golften baska bir baska aracimin fabrikasyon katlanir aynasi vardi o da ayni sese hemen hemen sahipti. kapak kalitesi olarakta pek fark gormedim hatta orijinalleri gozden cikardim bile. 😅
İlk etapta orijinal bakma taraftarıyım açıkçası. Servisle çözemezs2m artık bende taiwan yaptırırım. 😊

Çıkmacılardan orijinal katlanır gövde satın almayı deneyebilirsiniz. Sinyal,cam,kapak almanıza gerek yok. Ben böyle yaparak çok ucuza getirmiştim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yerelde mi temin ettiniz yoksa online çıkmacılardan mı buldunuz? 

@kartal1973 2800 tl olan iner :D  Merak ettiğim taiwan veya oem olanlar iniyor mu? Bazıları inmiyor diyor..
Benim aynalarımı @zulalyol abi takmıştı, orijinalinden farkı yok diyebilirim. Çalışmayan hiçbir fonksiyonu yok.

Benim fark ettiğim tek fark ayna kumandasındaki joystickte, fabrikasyon katlanır aynalarda mat krom olan içteki halkanın siyah olması.

Bunu da benden başka fark eden var mıdır bilmiyorum, biraz da benim manyaklığım olabilir. :D

Hatta instagramda bir dükkanın uygulamasına özelden yorum yapmıştım, bu hususu yazmıştım. Adam da ben söyleyince fark etmiş olacak ki net bir cevap veremedi. 

Çin pazarındaki araçlarda kumandalar o şekilde geliyor olabilir.

Benim zamanımda Zülal abide fiyat baya uygundu, şu an ne civarda hiç bilmiyorum ama yetkili servisteki fiyat ile çok bir fark yoksa şüpheleri olanların içinin rahat etmesi adına orası da tercih edilebilir diye tavsiye ettim.

Benim aynalarımı @zulalyol abi takmıştı, orijinalinden farkı yok diyebilirim. Çalışmayan hiçbir fonksiyonu yok.

Benim fark ettiğim tek fark ayna kumandasındaki joystickte, fabrikasyon katlanır aynalarda mat krom olan içteki halkanın siyah olması.

Bunu da benden başka fark eden var mıdır bilmiyorum, biraz da benim manyaklığım olabilir. :D

Hatta instagramda bir dükkanın uygulamasına özelden yorum yapmıştım, bu hususu yazmıştım. Adam da ben söyleyince fark etmiş olacak ki net bir cevap veremedi. 

Çin pazarındaki araçlarda kumandalar o şekilde geliyor olabilir.

Benim zamanımda Zülal abide fiyat baya uygundu, şu an ne civarda hiç bilmiyorum ama yetkili servisteki fiyat ile çok bir fark yoksa şüpheleri olanların içinin rahat etmesi adına orası da tercih edilebilir diye tavsiye ettim.
Merhaba üstadım, bende biraz titizim o yüzden dıdısının dıdısına kadar araştırıyorum 😊

Toplam ne kadar maliyeti oldu? 
Alalı 2-3 sene oldu. Maliyetim yanıltıcı olabilir baştan söyliyim.

Sarı siteden 250 tl ye
Ünallar çıkma 450 tl ye

İkisi de orijinal katlanır gövde.

Kendi aynamdaki sinyal,ayna camı, kapakları kullandım.

Şu an belki tanesini 600-700 liraya çıkma olarak sarı site veya bulunduğunuz ildeki çıkmacılardan temin edebilirsiniz. Alırken + ve - verilirse ilgili pinlere, olduğunuz yerde çalışıp çalışmadığını takmadan kontrol edebilirsiniz. Çıkmacılar kontrol ederek veriyor zaten.

Alalı 2-3 sene oldu. Maliyetim yanıltıcı olabilir baştan söyliyim.

Sarı siteden 250 tl ye
Ünallar çıkma 450 tl ye

İkisi de orijinal katlanır gövde.

Kendi aynamdaki sinyal,ayna camı, kapakları kullandım.

Şu an belki tanesini 600-700 liraya çıkma olarak sarı site veya bulunduğunuz ildeki çıkmacılardan temin edebilirsiniz. Alırken + ve - verilirse ilgili pinlere, olduğunuz yerde çalışıp çalışmadığını takmadan kontrol edebilirsiniz. Çıkmacılar kontrol ederek veriyor zaten.

Fiyat mutlaka fsrklı çıkacaktır. Şu piyasaya bakınca. Teşekkür ederim umarım bende bulabilirim. 

Arkadaşlar merhaba, bu başlık altında katlanır ayna ile ilgili konuşmuştuk. Bugün yetkili servisle görüştüm. Katlanır ayna ve led stop dinamik sinyalli olanın fiyatını 5576 TL olarak fiyat verdiler bana. Bana mantıklı geldi. Sizlerin görüşü ne olur? 

Geri
Üst Alt