Katlanır ayna tavsiyesi? Nereden almalıyım?

m.parlak

Üye
İsim
mehmet
Merhaba arkadaşlar, daha önce aynı konu hakkında forum açmış arkadaşlar 2017 felan. Golf 7 comfortline aracıma katlanır ayna almak istiyorum sizlerin tavsiyesi ne olur? Yakın zamanda yaptıran vsrsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekürler 

taiwan malı diye geçenler var, onlardan tavsiye etmem, orjinal ya da oem almanızı tavsiye ederim. instagram üzerinden marmaravagcom ya da aykutvural ile iletişime geçebilirsiniz

@Musaaksoy teşekkür ederim. Bende orijinal veya orijinale yakın istiyorum. Hemen bakıyorum 

Merhaba arkadaşlar, daha önce aynı konu hakkında forum açmış arkadaşlar 2017 felan. Golf 7 comfortline aracıma katlanır ayna almak istiyorum sizlerin tavsiyesi ne olur? Yakın zamanda yaptıran vsrsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekürler 
Hocam geçenlerde yetkili serviste katlanır ayna için bir fiyat gördüm ama ne kadardı emin değilim, 2800 TL gibi bir şey olabilir. 

Her şey dahil ise bence uygun fiyat, yetkili servise de bir sorun derim.

@frknyldrm piyasada bir sürü Çin ürünü vsr ama gürültülü çalışıyor DİE bir kaç yazı okumuştum. Fiyata gelince zaten 2000 tl yi buluyor piyasada. Serviste orijinal 2800 TL ise düşünmeden yaptırırım. 

YouTubede katlanır ayna montajı yapılırken kapı kolu komple sökülüyordu comfortline paket için de aynı işlem gerekli midir? 

@m.parlak TRY 1,165.34  15% İndirim | Landsounds dikiz otomatik katlanır yan ayna elektrikli katlanır aynalar su birikintisi ışık VW Golf 7 için MK7 5GG 857 508 507
https://a.aliexpress.com/_BUAVBJ

@frknyldrm hocamın aracına taktığım ayna bayağıdır kullanıyor nazar değmesin 🧿 

@zulalyol bende zulal abiden aldigim aynayi bayadir kullaniyorum.  motor sesi beni rahatsiz etmedi golften baska bir baska aracimin fabrikasyon katlanir aynasi vardi o da ayni sese hemen hemen sahipti. kapak kalitesi olarakta pek fark gormedim hatta orijinalleri gozden cikardim bile. 😅

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt