Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik 199 TL Hepsiburada

@Nfk @krym Huawei Gt2 ve Gt2 Pro arasında gövde ve cam malzemesi haricinde bir fark var mıdır? Akıllı saatler arasında en çok bu modelleri beğendim ama Iphone X ile kullanabileceğim başka bir marka/model tavsiyeniz var mıdır? Malum indirimlerden uyguna denk getirebilirsem almayı düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Nfk @krym Huawei Gt2 ve Gt2 Pro arasında gövde ve cam malzemesi haricinde bir fark var mıdır? Akıllı saatler arasında en çok bu modelleri beğendim ama Iphone X ile kullanabileceğim başka bir marka/model tavsiyeniz var mıdır? Malum indirimlerden uyguna denk getirebilirsem almayı düşünüyorum. 
Hocam araştırmalarım sonucu iPhone ile honor magic watch gayet uyumlu çalışıyormuş.  Sadece stres ölçümü yapılamıyor eksiklik olarak. Diğer tüm özellikler çalışıyormuş... bende internetin yalancısıyım  :D

@yunusaktas91 iphone ile kullancaksaniz huawei'den vazgecin, bende iphone ve huawei gt var, müzik yüklenmiyor, mecbur android'ten yüklüyorum

tam uyumlu degil ios'la

casio wsd f30 var ama bu extrem outdoor icin, tavsiye ederim: https://www.armadasaat.com/casio-wsd-f30-bkaad-erkek-kol-saati-2904?utm_source=cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri-urun-listeleme

ama iphone ile apple watch kullanmak daha iyi olur, nike serisi cok güzel spor yapiyorsaniz
Iphone ile uyumlu değilse hiç yanaşmam hocam teşekkür ederim. Spor amaçlı kullanma düşüncem yok, bir saat almayı düşünüyorum bari akıllı olsun dedim. iWatch’un iphone ile uyumlu olması dışında pek bir güzelliği yok gibi. :)  Estetik açıdan özellikle.

Hocam araştırmalarım sonucu iPhone ile honor magic watch gayet uyumlu çalışıyormuş.  Sadece stres ölçümü yapılamıyor eksiklik olarak. Diğer tüm özellikler çalışıyormuş... bende internetin yalancısıyım  :D
Bu modeli araştıracağım hocam. Bu da olmazsa iWatch’a kalacağız gibi görünüyor. :)    

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Geri
Üst Alt