Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik 199 TL Hepsiburada

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Moderatör tarafında düzenlendi:
Akilli saate alisirsaniz birakamazsiniz :) Bende Huawei gt var, sürekli kolumda, altyapisi tamamlanir E-simkart entegre olursa telefona elveda derim

Özellikle spor yapiyorsaniz süper, kablosuz kulaklikla müzik bile dinliyorum spor yaparken

Buna benzer yine indirim denk gelirsem önceden paylaşırım inşallah.

@AhmetCakmak band 4 kullanıyorum Türkçe dil desteği var. Şarjı çok iyi gidiyor. Parasına göre iyi cihazlar.

En sevdiğim özelliklerinden biri çok uzun süredir oturuyorsunuz uyarısı...bilgisayar başında uzun süre oturunca uyarı gelince bir çay alıp geliyorum çünkü bazen insan işe dalıp saatlerce oturabiliyor aynı pozisyonda sonra bel-sırt-boyun ağrıları...

Akilli saate alisirsaniz birakamazsiniz :) Bende Huawei gt var, sürekli kolumda, altyapisi tamamlanir E-simkart entegre olursa telefona elveda derim

Özellikle spor yapiyorsaniz süper, kablosuz kulaklikla müzik bile dinliyorum spor yaparken
Hocam bi kaç zamandır bende honor magic watch 2 46mm olana takıldım. fırsat bulup canlı görmedim gerçi. nette görsellerde çok şık duruyor. 

@Nfk Huawei gt sanki daha güzel, simdi pro'su cikmis, onada bakin isterseniz

@krym huawei gt2 ile birebir aynı olduğunu nette izlemiştim hocam. bi fırsat bulursam gidip bileğime de takıp seçim yapacağım. aradaki 150/200 tl farkı vermek dert değil ama pro olanı  bayağı tuzluymuş   :O

Geri
Üst Alt