🧿 Golf Mk7.5 : Şerit Takip Sistemi (Lane Assist)

Evet çalışır problem olmaz.Halojen farlı araçta olsa çalışıyor diye biliyorum.Servisten cam sipariş edildiğinde bu parça üzerinde geliyor.
Merhaba konuyu hortlatmış olacağım ama bu braket denilen kameranın oturduğu parça sanırım ali express te ayrı satılıyor camı servisten alınca almaya gerek yolmu . Çünkü 1300 tl lik bir parça kamera kadar nerede ise

Merhaba konuyu hortlatmış olacağım ama bu braket denilen kameranın oturduğu parça sanırım ali express te ayrı satılıyor camı servisten alınca almaya gerek yolmu . Çünkü 1300 tl lik bir parça kamera kadar nerede ise
Merhaba, uygun cami sipariş ettiğiniz takdirde ekstra braket almaniza gerek yoktur. Cam uzerinde gelir

F olmasının sebebi parametresi olması ve tja çalıştırması. Flaşlamak ile yazılım sürümü düşürülmüyor maalesef. G için parametre gözüme çarpmadı daha önce

Merhaba hocam benim ki 653 G bu harf değiştirelerek bu özellik kazandırılabiliyor mu ?
Hocam sizin kameranızın eski nesil 5q0 olduğunu söylemiştim daha önce ama anlaşılmadı galiba. Yaya algılama için 3q0 ile başlayan ve sonu 653 olan kamera gerekli.

Hocam sizin kameranızın eski nesil 5q0 olduğunu söylemiştim daha önce ama anlaşılmadı galiba. Yaya algılama için 3q0 ile başlayan ve sonu 653 olan kamera gerekli.
Ben işin bu tarafını hiç düşünmedim inan. 653 yazınca ben yeni nesil olarak değerlendirdim dediğin çok doğru o kameralarda şerit takip bile vasat düzeyde çalışıyor.

Arkadaşlar merhaba, lane asist ile acc yi birbirine baglayan kablo olmasi sart midir? Çinden gelen kablo setinde bu hat yok çünkü. Sadece can-h ve can-l baglantisi yeterli olur mu?
Bana da aynı kablo gelmiş siz be yaptınız halledebildiniz mi kabloyu ?

Merhaba arkadaşlar kör nokta sistemini yaptıktan sonra aracımın son projesi olan şerit takip sistemini yapmaya karar verdim...

Parça kod desteği için @driver_can teşekkür ederim...

Montaj ve Kodlama : Ender Elektronik

Neler Kazanacağız;

Şerit Takip (Lane Assist)

Uzun Far Asistanı (Light Assist)

Trafik İşareti Tanıma (Traffic Sign Recognition)

Kör nokta sisteminde sağdan soldan araç gelirken aynalardaki uyarı led yansada direksiyon kırmaya izin vermeme

Bize neler lazım;

Kamera;

TRY 1,760.84 | Audi için A3 2017-Q2 2017-Skoda Superb 2015 octavia 2018-kodiaq şerit kalkış uyarı sistemi kamera 3Q0 980 654 G
https://a.aliexpress.com/_B1OsaO

Servisten Temin edilen parçalar;

Cam ;

5G0845011BLNVB

Kapaklar;

5G0 868 437 A

3G0 858 633

3G0 858 634

Kamera

3Q0 980 653

Ürünler geldikçe parçalar montaj oldukça fotoğrafları paylaşacağım...
Hocam montajı ve kodlamayı nereye yaptırdınız camda sıkıntı çıkmadı değil mi sonrasında hava girişi ses yapması yada yağmur suyu akıntısı olmamıştır umarım bende yaptırıcam parçaları sipariş edicem ama servisler çok kaprisli yap geç mantığında o yüzden soruyorum

Geri
Üst Alt