🧿 Golf Mk7.5 : Şerit Takip Sistemi (Lane Assist)

@metinkar camı kaskodan hiç bir sebep yokken de değiştirebiliyor muyuz yani farkını ödeyip? Doğru mu anladım hocam ?

@İlker34 1 cam değişme hakkımız oluyor ya hani onu ben yanlış anladım galiba :)  toplu iyne ucu kadar bi iz var ondan sebep değiştirmezler heralde değil mi?

@caglar_61 hocam zaten kırık varsa elinle birazcık ittirsen büyüyecek yarın bir kasisten geçsem de büyüyecek. Benim başıma bir olay geldi. Bir şirket aracımız vardı servise götürdük camını değiştirmek için çok ufak bir taş izi vardı formen  geldi dedi abi taş izi kaskodan geçmez eliyle  bir tane vurdu o taş izinden çatlaklar oluştu fotoğrafını çekti cam değişti. 

@caglar_61 ufacık bi çatlak varsa parmağınızla biraz yüklenirseniz çatlak yürür. Ama taş iziyse illa değişsin derseniz yumruk tekniğide iyiymiş :) . Benim camda da birsürü taş izi var yakın zamanda değiştireceğim.

@agacmalzeme milimetrik bişey bendeki kendi müdahalemle bişey yapmak istemem açıkcası vicdanım rahat etmez sonra :)  her türlü cıkar o benden yeni cam patlar bişey olur kesin

@agacmalzeme milimetrik bişey bendeki kendi müdahalemle bişey yapmak istemem açıkcası vicdanım rahat etmez sonra :)  her türlü cıkar o benden yeni cam patlar bişey olur kesin
Bende ufacık bir nokta ve çevresinde 3-4cm uzunluğunda ince çatlaklar vardı, problemsiz değiştirdiler hocam. 

@frknyldrm ince çatlaklar ikna etmiş demek. artık ilerde camın başına iş gelirse. lane asistli cam alırız. kaskodan yaptırırken ne kadar fark ödeniyor bu cam için biliyor musunuz? 

@frknyldrm ince çatlaklar ikna etmiş demek. artık ilerde camın başına iş gelirse. lane asistli cam alırız. kaskodan yaptırırken ne kadar fark ödeniyor bu cam için biliyor musunuz? 
Ben 170 TL mi 175 TL mi ne ödemiştim.

Hiç ödemeyen de var, sigorta şirketine de bağlı sanırım bu durum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba, lane asist ile acc yi birbirine baglayan kablo olmasi sart midir? Çinden gelen kablo setinde bu hat yok çünkü. Sadece can-h ve can-l baglantisi yeterli olur mu?

Arkadaşlar merhaba, lane asist ile acc yi birbirine baglayan kablo olmasi sart midir? Çinden gelen kablo setinde bu hat yok çünkü. Sadece can-h ve can-l baglantisi yeterli olur mu?
ACC'den kameraya iki adet kablo gidiyor hocam. 

Geri
Üst Alt