Silecek önerileriniz?

Normalde lastiği silmeyin diyolar lastiklerin üzerinde grafitin maddesi var kaybolur diye. Ona rağmen sildim ama sonuç yine aynı
Ben de onu diyecetim.
Yani silmemek gerekir.
Silecek kalitesi olabilir.
Cam suyunun temizleyiciliği fazla olabilir ve sileceği özelliği ne zarar vermiş olabilir.
Ama lastiği sildiğinize göre lastik temiz cama tutununca ses yapar.
Mümkün olduğunca camda su olmadan çalıştırmayın. Tabii ki bunu alacağınız yeni sikecekten sonra faydasını görürsünüz.

Sürekli aerotwin kullanıyordum ancak son aldığım set 1 sene içinde çöp olunca farklı bir ürün denemeye karar verdim.
Sürücü tarafı daha kötü durumdaydı bende araştırmalarım sonucu Valeo' nun 575009 kodlu sürücü tarafı için olan ürününü 160 tl' ye aldım.
Aerotwin ile arasında bir kalite farkı göremedim bence artık eski kalitesi yok bosch sileceklerin.
Görseldeki şekilde aparatlar ile geliyor uygun aparat ile takmanız max 5 dk tavsiye ederim.
thumb.jpeg

Sürekli aerotwin kullanıyordum ancak son aldığım set 1 sene içinde çöp olunca farklı bir ürün denemeye karar verdim.
Sürücü tarafı daha kötü durumdaydı bende araştırmalarım sonucu Valeo' nun 575009 kodlu sürücü tarafı için olan ürününü 160 tl' ye aldım.
Aerotwin ile arasında bir kalite farkı göremedim bence artık eski kalitesi yok bosch sileceklerin.
Görseldeki şekilde aparatlar ile geliyor uygun aparat ile takmanız max 5 dk tavsiye ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 72426
hocam memnun msunuz peki sileceklerden ve nereden aldınız,

Bosch’un aynı seri a6’ya aldığım silecek 3. yılında yeni gibiyken Golf’e aldığım 1 yılda ses yapmaya başladı. Ne farklı bilmiyorum ama son bakımda ön arka servisten aldım ben de artık. Aşağı yukarı Bosch parasına geldi zaten. Daha uzun ömürlü olur diye umuyorum.

bosch Aerotwin'den vazgeçmeyin derim birde internet yerin sanayide bir parça
cıdan alırsanız sahte ürünlere satıcıların tuzağına düşmemiş olursunuz

Ekli dosyayı görüntüle 72426
uzun zamandır valeo kullanıyorum ve memnunum ..biliyorsunuz swf silecekleride valeo marka..orjinal ekipman markası..boschdan bence daha kaliteli öneririrm herkese..metro grossmarketlerde satılıyor

uzun zamandır valeo kullanıyorum ve memnunum ..biliyorsunuz swf silecekleride valeo marka..orjinal ekipman markası..boschdan bence daha kaliteli öneririrm herkese..metro grossmarketlerde satılıyor
Şu an ses vs bir problem yok, kullanım ömrü açısından ben Valeo' nun Bosch' tan daha uzun ömürlü olacağı kanaatindeyim. Üstelik aradaki fiyat farkına bakılırsa kısa ömürlüde olsa çok sıkıntı değil. Bosch biraz abartılıyor şahsi fikrim.

Geri
Üst Alt