Golf 7 Bagaj Tesisat Körüğü İşçilik Fiyatı

Kalin bir kablo geçirdiğinizde, ozellikle de ucunda type c usb çıkışı oldugunda o körüğü mecbur söküyorsunuz. Sökmeden geçirmek neredeyse imkansıza yakın
Merhabalar, orjinal veya Çinli abilerden orjinal kamera alırsanız, kablolar o körüklerin içerisinden çok rahat kılavuz ile geçiyor. Bu işi meslek olarak yapanların körük sökmelerini anlamıyorum.

Çözüme nasıl ulaştınız paylaşabilir misiniz :)
Körükleri değiştirmedim. Tırnakların olduğu bölümlere yani yüzeyi tutan kısımlara, siyah dayson marka silikon uyguladık.Sorun giderilmiş oldu.

Elimde orjinal servisten alınma körük var sıfır ihtiyacı olan varsa..

Merhaba

Bende de aynı problem var ve bence körüklerden. Su an güncel servis onarım fiyatları nedir bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 04F41A18-8491-47A1-BDA3-1BCC07F03E91.jpeg
    04F41A18-8491-47A1-BDA3-1BCC07F03E91.jpeg
    107.2 KB · Görüntüleme: 17
Merhabalar. Bagajı açınca üstte sağlı sollu gözüken içinden kablo geçen körüğün tırnakları kırık olduğundan arada su alıyor. 55 lira parça fiyatı 140 lira işçilik fiyatı aldım yetkili servisten. Sanayideki yedek parçacılarda yokmuş bu parça. Yakın zamanda değiştiren oldu mu 140 işçilik fiyatı çok geldi bana.
Dışarda 100 den asagı iscilik olmaz
Servis de takılan her parça ve iscilik garanti kapsamına girer!!!!!!
Sen servisten parçayı alacaksın dışarda taktıracaksın burda senin karın en fazla 50-100 lira olur ve taktırdıgın parçada garantiye girmez zaten işçilik dısarda sence değerini?

3 yıl önce serviste parça 150 işçilik 450 idi şimdi nedir sormak gerek.

Geri
Üst Alt