İstanbul Dolu Yağışı Bilgilendirmeleri

@forzaGilles tedbir almakta fayda var, üşenmeye gelmez bu iş.

en azından eski birkaç battaniye bile atılabilir aracın üstüne yakında güvenilir yer yoksa

bebeleri pistten alalım diyorlar
))
fe19cf1664a4ec29df5dde1e667e1a97.jpg

...

Yukarıda dediğim gibi iş işten geçtikten sonra gelen bilgiler doğrultusunda bir şey gerçekleşmiyor. Depremden sonra ortaya çıkan uzmanların boş yapıp sonra kaybolması gibi.

Yukarıda dediğim gibi iş işten geçtikten sonra gelen bilgiler doğrultusunda bir şey gerçekleşmiyor. Depremden sonra ortaya çıkan uzmanların boş yapıp sonra kaybolması gibi.
öyle tabi ki.takip ettiğim bu yer zaten%5 demişti.Şimdi daha da azaldı diyor.

[mention]cengiz74 [/mention] ürünün türkiye hakları sizde mi
)

...

@mufayu Hocam şirketle bir bağlantım yokur sadece ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmak adını paylaştım..Hemen art niyet aramayın.Zira bu forumda herkesle birbirleriyle bilgi tecrübe alışverişnde bulunuyor ve bu çok güzel bişiy..ben ayrıca bu forumu kuranlara  da kullananlara da teşekkür ediyorum..

[mention=19510]mufayu[/mention] Hocam şirketle bir bağlantım yokur sadece ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmak adını paylaştım..Hemen art niyet aramayın.Zira bu forumda herkesle birbirleriyle bilgi tecrübe alışverişnde bulunuyor ve bu çok güzel bişiy..ben ayrıca bu forumu kuranlara  da kullananlara da teşekkür ediyorum..
art niyet aradığım yok,öyle birşey arasam sonunda gülmem.Merak ettim sadece

...

@cengiz74 güzel üründe arabada taşınmaz(bagajı doldurur) topla-aç da zorlar ...

hem kolay çalınır, 100-150 lira olsa bırakılır sokağa da, 

golfe en ucuzu 584 lira sanırsam 

@krym doludan korkan arkadaşlar için bu paylaşımı yenileniyorum sadece.Hİçbir maddi beklentim de yoktur.Kötü düşünce sahibine yakışır..selametle..

@cengiz74 Bu ilani birdaha görürsem art niyet ararim kusura bakmayin, sanirim  5-6 defa raklamini yaptiniz.
aliexpress linki paylaşlaşanlar daha mı masum  para çinli Ali amcanın cenine gidiyorken!? bu bari yerli üretici( keşke daha ucuz olsada alsak) alternatif çıkar onu da önerir arkadaşlar

Geri
Üst Alt