İstanbul Dolu Yağışı Bilgilendirmeleri

Arkadaşlar  dolu yağması araçlara ciddi şekilde zarar vermekte.Ben geçen yaz arabam için doludan korumak maksatlı değil ama o amaçla üretilmiş bir branda almıştım burdan da birçok kez paylaştım bu yüzden de bazı arkadaşlar firmanın reklamanı yapıyosun diye tepki gösterdiler o yüzden burdan tekrar paylaşamıyacağım daha önceki sayfalarda bakıp görebilirisiniz.Ben brandadan memnunum sadece doludan değil güneşten de koruyor.isteyen olursa özelden bana mesaj atabilirler..

Son Durum: [emoji3544]Cumartesi günü; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve İstanbul'un Avrupa yakasında (Özellikle Silivri hattında) İRİ TANELİ dolu riski taşıyan yağış kütleleri oluşabilir. "Ben risk almak istemiyorum" diyenler araçlarını kapalı yerde tutmasında fayda var...

Isparta, Afyon, Konya, Eskişehir, Bolu, Karabük, Çankırı, Çorum, Amasya ve Samsun'dan İstanbul'a kadar olan Karadeniz hattında iri dolu riski var. Bu risk, Batı Karadeniz'de sabah saatlerinde İç Anadolu-Orta Karadeniz'de ise öğle saatlerinde. Hava gün içinde ani kararabilir. [emoji3544][emoji946]

olur olmaz bilemem ama bilginiz olması için paylaşayım istedim.

@VendeTTa Benim tahminlerime bakılırsa öğleden sonra avrupa yakası %50 yağışlı olur sağanak geçişleri ağır bir dolu beklemiyorum istanbul ve çevresi için hatta hiç beklemiyorum denebilir öğleden sonrası önemli.

79fd5fff3c64c856149a43ffdecf0d9f.jpg

az çok Bulutların toplandığı bölgeler belli.Koyu kırmızı renkliler dolu oluşturabiliyormuş.Sabah erken saatlerde sıkıntılı gibiydi

Marmara Bölgesi halkı, pazar akşamına plan yapmaktan kaçınsın. Sabah kahvaltı, öğlen yemek olabilir ama akşama plan yapmamakta fayda var. Hava patlamaya hazır bomba gibi, takipteyiz. 🌡⚡☁️
Bu akşam saatlerinde Trakya'da süper hücre oluşabilir. Ani sağanak yağmur, şimşek, dolu barındıran bu hadisenin İstanbul'a ulaşmasını beklemiyoruz. Ancak pazar akşamı durum farklı, İstanbul da risk altında. Takipteyiz. - Alıntı

Son düzenleme:
Marmara Bölgesi halkı, pazar akşamına plan yapmaktan kaçınsın. Sabah kahvaltı, öğlen yemek olabilir ama akşama plan yapmamakta fayda var. Hava patlamaya hazır bomba gibi, takipteyiz. 🌡⚡☁️
Bu akşam saatlerinde Trakya'da süper hücre oluşabilir. Ani sağanak yağmur, şimşek, dolu barındıran bu hadisenin İstanbul'a ulaşmasını beklemiyoruz. Ancak pazar akşamı durum farklı, İstanbul da risk altında. Takipteyiz.
Selamlar,
Çok fazla anlamıyorum ama, siz 05.06 pazar günü Ankara, Polatlı, Kırıkkale, Kırşehir, Afyon, Akşehir, Isparta, Kırşehir deki hareketliliğe bakarmısınız.

Selamlar,
Çok fazla anlamıyorum ama, siz 05.06 pazar günü Ankara, Polatlı, Kırıkkale, Kırşehir, Afyon, Akşehir, Isparta, Kırşehir deki hareketliliğe bakarmısınız.
sadece hava durumunu sıkı takip eden biriyim 🤗

İstanbul için risk az ama dikkat etmekte fayda var yarın süper hücre gelebilir

Geri
Üst Alt