Yarış Mavisi Rline

@driver_can güle güle kullanın

navi hayalet ne kadara mal oldu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HsyN3455teşekkür ederim.8500 TL'ye mal oldu.İkinci el 13 bindeydi aldığım benim km'ye 18 bine çekilip takıldı.Fakat yarından itibaren ikinci el hayalet gösterge artık araca takılamayacak diye biliyorum.VW immobilizer tanıtmasını kapatıyor.

@driver_can hadi ya kötü olmuş. Ben de taktırmayı düşünüyordum istanbulda. Yarından itibaren multimedya ve hayalet takılması olmayacak mı diyorsunuz yani?

444F2AFD-9BCE-40EB-B2F6-0C38BDC7B6F2.jpeg40238FD1-7EA4-457B-AA38-6D9079F5EA3A.jpegCD693762-BD89-4747-9C48-B07E692B38DD.jpeg2991E507-F008-43C4-9328-CBF642921805.jpg6AC6953F-8E1C-4058-871D-8602216FE1D6.jpegEn son geçen hafta aracımı sevdiğim ve işine özenmesine sonuna kadar kefil olacağım Orçun kardeşime iç detaylı temizliğe ve dışına seramik yapılması için teslim ettim.Sağolsun yine şaşırtmadı herşey 4/4 lük içime sindi. Teslim almadan önce orada gps shark antenimi taktım.Yurt dışından temin etmiştim.Ayrıca aracım orada beklerken aliexpresten sipariş ettiğim arka havalandırmanın usb ve type c’li olan siparişim geldi.Onu da bugün hazır evdeyken taktım.Orta kısım bayağ sökmek gerekti ama güzel ve faydalı bir uygulama oldu.Bebek olduktan sonra Eşim genelde arkada seyahat ediyor şarjı bitince öne uzatmasına gerek kalmadı bu sayede.3901443B-40E5-4CEF-B49A-53A8DAA8884A.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, güle güle kullan. Faydalı bir dokunuş olmuş 🙂

tekrardan merhaba tüm arkadaşlara,gün geçmiyor ki yine bir masraf kapısı açılmasın.Önceki araçlarımdan kurşun gri olan rline aracımda fabrikasyon dynaudio ses sistemi mevcuttu.Sistem güzel çalıyor muydu evet orjinale göre iyi çalıyordu.Ama sonradan yapılacak maliyete göre ortalama 15-16 bin lira benim gözümde edecek bir performansı kesinlikle yoktu.Öncelikle bu aracıma mib 2.5 discover pro koydum onu takınca kapı hoparlörleri tizler canlandı.Daha sonra uyumlu olduğu için seat sound subwoofer ekledim ince 18 inç stepne ile.Bununla bi parça bas gelmeye başladı ama tabi tatmin etmiyor bir süre sonra.Sub emanetti bana emanet yerine gitmesi gerekince tekrardan sıfırlarına o parayı vermek istemedim.Önce bagaja küçük enişte tabir ettiğimiz swe 815 aktif subwoofer ekledik.Tabi yüzler gülmeye başladı.Bu sefer kapıları da değiştireyim dynaudio nasılsa yapmayacağım ilerde arabayı satarken üzerinden sökebileceğim soket sokete bir sistem yapmak istedim.Dış saca ben ctk yalıtım yapılmıştı pandemi zamanı.
öncelikle
alpine s/s65c komponent 16 cm arka kapılara
esb italyan malı el yapımı 28 mm tweterları olan takım ön kapılara
yolcu koltuğu altına 1 karışlık 4 kanal 4x100 amfi audiotec
6 ga kablo takımı
T harness vag grubu için soket sokete herşey herhangi bir kablo vs sıyırmadan titiz işçilikle yapıldı
Ve hem orta saca hemde kapı döşeme kısmına yalıtım uygulandı.Dün geceden beri dinliyorum tabiki bu sistemin çok daha ilerisi vardır çok daha fazla harcanabilir.Bende ilerde dsp'li amfiye geçmeyi düşünüyorum.Ama şuanki hali beni çok memnun etti.İyi ki aftermarket markalarla giriştim.Önceki kullandığım dynaudio ile arasında dağların ötesinde fark var.En azından aracımı satarken sistemi söküp yine başka aracımda devam edebileceğim.Tüm bunları Ck Audio Lab firmasında yaptırdım.2 arkadaşlar ikisi de gerçekten bizim gibi araba sevdalısı Zaten Kerim bizim gibi Golfcü o da retrofitler yapıyor aracına bundan sonra ortaklaşa fikir alışverişiyle devam edeceğiz.Bu şekilde İstanbul'da olupta aracına ses upgrade yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim kendileriyle görüşmelerini.
18ccab07-349e-4ce3-ac83-de193601bf2a.jpgd8c0e0d0-4055-4e8f-9b9e-edc51622dd93.jpgea527805-ced5-416c-b68b-04252fd970dd.jpg39927bcb-e623-4c10-af7c-d5b26d895f79.jpg

Hayırlı olsun Can. Super bir uygulama olmuş. Ses sistemi ve ses yalıtımı araci gercekten farklı bir noktaya getiyor. Guzel günlerde kullanman dileğiyle.

Hayırlı olsun Can. Super bir uygulama olmuş. Ses sistemi ve ses yalıtımı araci gercekten farklı bir noktaya getiyor. Guzel günlerde kullanman dileğiyle
Teşekkür ederim Oğuz dün gece Ataşehir'den köprü geçip eve gelirken bir ara Ebru Gündeş'i nereye sakladı bu adamlar arabanın içinde diye düşünmedim değil:)

Geri
Üst Alt