Yarış Mavisi Rline

Yapacak olanlara sesin çok geldiği yakıt deposuna ve tekerlerin üstüne iyi ve 3 katmanlı hazır ürün tavsiye ederim. Sandwic- Soundmagus vb..
3 Katman = bütil kauçuk + folyo + pürüzsüz köpük kauçuk)

Ekli dosyalar

• 20200613_180951.jpg
    20200613_180951.jpg
    384.8 KB · Görüntüleme: 46
  • 20200530_130650.jpg
    20200530_130650.jpg
    297.3 KB · Görüntüleme: 46

orasıda olur ama işte orjinal yok işte çogu kişi basık yapmış

orasıda olur ama işte orjinal yok işte çogu kişi basık yapmış
Sizin cm ile ilgili işiniz yok ki hocam pres mi yaptıracaksınız aracınızın yaylarına ? Fabrikasyon 18 jantlı araçtan çıkma 4 adet yay bulacaksınız servisten yada çıkma ilanlardan takacaksınız aynı ölçüyü sağlamış olacaksınız.

Sizin cm ile ilgili işiniz yok ki hocam pres mi yaptıracaksınız aracınızın yaylarına ? Fabrikasyon 18 jantlı araçtan çıkma 4 adet yay bulacaksınız servisten yada çıkma ilanlardan takacaksınız aynı ölçüyü sağlamış olacaksınız.
servis 6500₺ dedi orjinal r lıne şaseden baktılar 4 adet, benim araç higlıne dijon jant var sebring jant buldun orjinal taktırcam ama şöyle bi sıkın olurmu yaylar serviste takıldıktan sonra istedigimiz gibi olmayabilirmi acaba

servis 6500₺ dedi orjinal r lıne şaseden baktılar 4 adet, benim araç higlıne dijon jant var sebring jant buldun orjinal taktırcam ama şöyle bi sıkın olurmu yaylar serviste takıldıktan sonra istedigimiz gibi olmayabilirmi acaba
Servise 6500 TL verilmez yay için.Çıkma bakın netten illaki denk gelir.Doğru yay takıldıktan sonra fabrikasyon şekilde düşer araç sizi memnun eder mi o sizin görüşünüz olur tabi.

Servise 6500 TL verilmez yay için.Çıkma bakın netten illaki denk gelir.Doğru yay takıldıktan sonra fabrikasyon şekilde düşer araç sizi memnun eder mi o sizin görüşünüz olur tabi.
orjinal yay bi türlü bulamadım çıkma da olsa olur lakin yok bilen eden olursa keşke haber etse

@Ali doruk Geçen gün eibach yay aldım 3.200 verdim DPTUNİNGDEN konfor orjinale cok yakın bence piyasalar dahada artmadan alın gitsin eibachlardan

Servisten hangi yay icin fiyat aldiniz acaba? Ben yakin zamanda mubea orijinal yayi 3500 civarina almıştım

eiback almam sorun degil sadece sorun çok basık olmasından yana yani orjinal r lıne daki gibi durmasını istiyorum ben

Yapacağın tek şey;

18” jantla gelen orjinal aracın 2cm kısa yayını alacaksın…

3.5cm orjinal gibi durmaz zaten…

orjinal kısaltılmış 2cm dir…

bunu ya servisten alacaksın yada internetten ikinci el satan varsa onlardan temin edeceksin…

Yapacağın tek şey;

18” jantla gelen orjinal aracın 2cm kısa yayını alacaksın…

3.5cm orjinal gibi durmaz zaten…

orjinal kısaltılmış 2cm dir…

bunu ya servisten alacaksın yada internetten ikinci el satan varsa onlardan temin edeceksin…
çokkk tşk ederim bu çok aydınlatıcı oldu bnm için

Geri
Üst Alt