Lastik Paspas mı? Halı Paspas mı?

Lastik Paspas mı? Halı Paspas mı?

• Her Daim Lastik Paspas

Kullanılan: 51 38.3%
  • Her Daim Halı Paspas

Kullanılan: 29 21.8%
  • Yazın Halı, Kışın Lastik Paspas

Kullanılan: 53 39.8%

• Kullanılan toplam oy
    133

@Seastar76 Tabiki konu açabilirsiniz Görmemek mümkün değil zira haddinden fazla gündemi meşgül etti..
kimine göre önemli olan başkasına

tamamen önemsiz gelebilir. ben mesela geneli okumaya çalışıyorum, 

ilgimi çekmiyorsa daha sonra  girmiyorum.

gündemi değiştirmek sizin klavyede

@frknyldrm ustadım fren konusunu ben açmıştım  yeterince önemli değil mi zaten :)

@Seastar76 gündem değiştirmek değil amacım Ayrıca fren konusunu ben açmıştım paspastan daha önemli olduğu açık..polemiğe gerek yok..Keyifli paspaslar..

@frknyldrm ustadım fren konusunu ben açmıştım  yeterince önemli değil mi zaten :)
Açtığınız konudan ötürü sizi kutluyor ve devamını diliyorum.  (y)

Konu yeterince kirlendi, bu konuya alakasız mesajlar yazılmasın bence daha fazla.

Konuların hepsi önemli olmak zorunda değil, ben bazen önemsiz konuları takip edip mesaj atmak istiyorum belki. :)

Sipariş edeceğimiz kumpire malzeme seçmiyoruz ki her istediğimiz olsun. :)

Binlerce insanın paylaşım yaptığı bir ortamda herkesin her istediği olamaz. Kim neye ilgi duyuyorsa o konuyu takip eder.

Keyifli forumlar dilerim.

@frknyldrm teşekkürler üstad.Ben fındık kabuğunu bile doldurmayacak kadar önemsiz konuların (ki ben de en başta halı paspas kullanıyordum kullanışsız olduğunu görünce 3d kauçuk pasparlarla değiştirdim servisten ve de gayet memnunum nokta.)gereksiz yere uzatılmasının anlamsız olduğu konusunda hala ısrarcıyım..

@cengiz74 polemik yapan yoktu zaten, görmeyiverin demiştik. herkese yanıtlayarak gündemi meşgul ediyorsunuz kendi deyiminizle ... 

Geri
Üst Alt