Lastik Paspas mı? Halı Paspas mı?

Lastik Paspas mı? Halı Paspas mı?

• Her Daim Lastik Paspas

Kullanılan: 51 38.3%
  • Her Daim Halı Paspas

Kullanılan: 29 21.8%
  • Yazın Halı, Kışın Lastik Paspas

Kullanılan: 53 39.8%

• Kullanılan toplam oy
    133

Daima kauçuk paspas kullanıyorum hali pas pas evde öyle duruyor ona da ayrı canım sıkılıyor evde kalabalık yapıyor. 

Aklinizda olsun, seat leon 5f orjinal kaucuk paspas birebir oluyor golflere :)  fiyatida uygun bulabilirsiniz. Orjinal oldugu icinde kaliteli, golfunkiler biraz pahali :)

Ekli dosyayı görüntüle 36448
Hocam bunu nerden bulabiliriz? Havuz olmaması asıl benim dikkatimi çekti. Düz bir şekilde ve hoş duruyor :)  

(clio olmaya karar verdim hahaha :)  )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kauçuk paspas vazgeçilmezimdir. Orjinal olmak kaydıyla. Halı paspas diğer arkadaşların dediği gibi premium hissi veriyor ama tozlanınca pekte premium olmuyor. 

kışın havuzlu kauçuk paspas,yazın ise halı paspas kullanıyorum bende..

yaz kış halı paspas kullanırım.. görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor. Temizlemesi zor gelmiyor. 

@alpercck Alper hocam, araç sizden daha mı değerli? Kayınpederimin  2007 kasa Toyota Corollası vardı, 0 alır almaz koltuklara kılıf takmış ve 2016 yılına kadar öyle kullanmıştı, sattığı gün satın alan adam kılıfları çıkardı ve çöpe attı, kayınpederim bir an duraksadı ve ben daha götümü koymadım adam acımadı dedi! Adam olması gerekeni yaptı diyincede bozulmuştu :)  diyeceğim şudur ki, kışın kauçuk yazın halı paspas kullanın ama aracın sizden değerli olmadığını, sizin için var olduğunu unutmayın, ömür kısa...

Saygılarımla.

@iamalegend Bence de haklısınız. Benden önceki sahibi bu şekilde kullandığı için öyle kaldı doğrusu bende temiz kaldığını görünce pek kurcalamadım ama bir daha mı geleceğiz dünyaya, dediğiniz gibi başkası satınca kullanacağına ben kullanayım :)

Yarın itibari ile yazın halı, kışın kauçuk paspasa geçiyorum.

@alpercck HOCAM ben 3d orjinal lastik paspas kullanuıyorum gayet de memnunum zemine tam oturuyor serviste halı paspaslarla değiştirmiştim.)Hem ykıması kolay hem de şık duruyor..

@iamalegend çok mantıklı bir yorum olmuş. Bende aracımı sattığımda aynı şeyleri düşündüm. Satışı yaptık alan arkadaş biraz pasaklı bir tipti. Benim gözüm gibi baktığım arabaya basıp gitti. O gün bugündür bende aynı şeyleri düşünüyorum. Tamam mal canın yongasıdır. Hor kullanmamak gerekir. Bakım vs kozmetik olarak dikkat etmek gerekiyor  ama aşırıya kaçmamak lazımmış. O yüzden yeni aracımda yol yapmış öyle olmuş böyle olmuş çok fazla takmıyorum.

@ogzogz Allah rahmet eylesin .Çalıştığım otelde kalmıştı bi gece benden sabah tüm gazetelerden istemiişti.Güzel insan...Rahmetli babam da çok severdi kendisini..Yaşarken heykeli dikilen tek sanatçı..

Geri
Üst Alt