7 uyumlu 7.5 ekran

Hayırlı olsun güle güle kullanın  bende golf 7 aracıma 7.5 facelift yaptırdım.  2 el oem  Orj buldum   magnet marelli  valeo gibi markalar orjinal kalitesinde  buğu led sönmesi  vs.. olmayacaktır.  o kadar para verip sonra sorun yaşamak ciddi anlamda üzücü oluyor.  

@forjust1day 

2016 comfortline mib2 5’ olan ekranli arac var.Bluetooth aktif ve calisiyor.

6.5 highline ekrani makyajsiz kasa olan icin yinede koruma kaldirmak gereklimi ?

on ekrana butun bilgiler gelirmi ?

parcayi servisten temin etsek
Hocam aracınızda sonradan mib2.5 takılmış ve crackli cihaz. Kablo tesisati olarak alt yapisi sonradan mi yapildi yoksa fabrikasyon 6.5 ekran mi vardi bu bilgi gerekli . Eger 6.5 ekran varsa montaj yapilip fonksiyon geri çağırınca cihaz çalışacaktır, eger 5”ten geçildiyse 6.5 cihaza aktivasyon gerekli

@forjust1day 

Hocam araç doğuş çıkışlı orjinal hiçbir işlem yok. 5 inc composition color var ancak 2016 olduğu için mib 2 ve bluetooth telefon vs aktif.

OEM orjinal şekilde discover yada 6.5 highline a swap istiyorum.

@forjust1day 

Hocam araç doğuş çıkışlı orjinal hiçbir işlem yok. 5 inc composition color var ancak 2016 olduğu için mib 2 ve bluetooth telefon vs aktif.

OEM orjinal şekilde discover yada 6.5 highline a swap istiyorum.
Hocam mib2 5” i mib 2.5 algılamışım kusura bakmayin :)  6.5 ekran takabiliriz , aracinizda tüm fonksiyonlarida kullanirsiniz sorunsuz. 

@forjust1day 

Tamamdır, yine bu forumda okumuştum. Torpido + ünitesi + soketli kablo + usb soketi alınıcak sanırım. Ancak parça koruma ve ön ekrana radyo bilgilerinin gelmediğini okumuştum.

Parça kodlarını nereden bulabilirim. Doğuş parça SN istiyor

Çinli cihazda radyo ekranı kadrana yansımıyor bu ekranlarda herhangi bir sorun olmuyor diye biliyorum bi arabaya inince bakayim bende :)

Vagcom ile uğraşan bir arkadaşım 6.5 set için 5500 fiyat vermişti 20 gün önce. Size Taiwan mıdır yoksa OEM orjinal mi

Teşekkürler

@forjust1day 

Tamamdır, yine bu forumda okumuştum. Torpido + ünitesi + soketli kablo + usb soketi alınıcak sanırım. Ancak parça koruma ve ön ekrana radyo bilgilerinin gelmediğini okumuştum.

Parça kodlarını nereden bulabilirim. Doğuş parça SN istiyor
servisten alacağınız 5F bilgi eğlence sistemi içinde aktivasyon için swm kodu gelmezse araçta bluetooth kullanamazsınız bilginiz olsun

image.jpegDostlarım hala bu ekranı ve yeterince bilgiye ulaşamadım. Yardım edebilecek var mıdır. 

Ekli dosyayı görüntüle 36684Dostlarım hala bu ekranı ve yeterince bilgiye ulaşamadım. Yardım edebilecek var mıdır. 
hocam ben geçen cumartesi 840C li ünite ve nav destekli 8 inç bu ekranı 4500 liraya taktırıdım. aracım 2017 comforttu. makyajlı kasada torpido değişmesine gerek yok. ayrıca aracınız comfort ise kablo tesisatı ve carplay destekli usb soket ve kablosu gerekli onuda aliexpress te 650 ye aldım.

instadan  marmaravagcom yazın çıkar.

güzel bir işçilik ile montajı hallettik.

apconnect sesli komut ve performans ekran aktivasyonları da yapıldı.

@kralmali güzel fiyat hayırlı olsun bu arada :) hocam bende de 8 inç navi destekli üniteyi hatırlamıyorum ama appconnect destekli cihaz var ekran ile üniteyi forumdan metin abiden aldım kendisi discoverye geçiyordu, montajıda ender elektronikte yaptırdım kablo tesisatı iphone uyumlu carplay usbsi felan vb.

Hocam aracım 2013 highline bu ekranın aynısını istiyorum... highline olunca tak çalıştır diye okudum sanki. Tam bilgisi olan varsa aydınlatırsa ona göre cihazın gerekli parçalarını aşıp taktıracağız 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=12366]kralmali[/mention] güzel fiyat hayırlı olsun bu arada [emoji4] hocam bende de 8 inç navi destekli üniteyi hatırlamıyorum ama appconnect destekli cihaz var ekran ile üniteyi forumdan metin abiden aldım kendisi discoverye geçiyordu, montajıda ender elektronikte yaptırdım kablo tesisatı iphone uyumlu carplay usbsi felan vb.
Teşekkürler hocam sadece ekran navi destekli ilerde pro ya geçersem diye sağ en üstte nav tuşu var altında app tuşu sanırım normalinde app tuşu altında sound tuşu var bende sound yok
6e3966fa4c57a9b3128f91650214dca0.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@10ur Hocam dün özelden yazdığınız mesaja da cevap verdim ama burdan da vereyim.

2013 Araçta muhtemelen 5.8" Ekranlı Teyp vardır. Bu unite ile 6.5 yada 8" Ekranı kullanamazsınız.

Size lazım olan Ana Unite, Ekran ve Çerçevesi. Aracınız highline olduğu için muhtemelen tesisat uyumludur, torpido da değişmesi gerekmez.

Unite olarak şunlar 6.5" ve 8" Ekranın çalışabileceği üniteler diye biliyorum.
819B - Geri görüş kamera desteklemez, CarPlay sonradan yazılım atılarak açılabilir ama maliyetli ve işlemci hızı ile hafıza nedeniyle bi miktar yavaş
824B - Geri görüş kamera destekler, CarPlay Destekler aktivasyon ile açılabilir, işlemci hızı ile hafıza nedeniyle bi miktar yavaş
840C - Geri görüş kamera destekler, Hayalet Ekran Destekler, CarPlay Destekler aktivasyon ile açılabilir, işlemci hızı ile hafıza iyidir
(Son harfleri farklı olanlarda da uygun olan vardır ancak ben net bildiklerimi yazdım) 

Ekran olarak 8"'de kullanabileceğiniz ekranlar ise
5G0919606 - Mekanik düğmeli, Mat Ekranlı 8" Discovery Pro Ekranı
5G6919605A - Dokunmatik Tuşlu, Parlak Ekranlı 8" Ekran (Sizin Aradığınız)

Ünite olarak 840C Bulabilirseniz tavsiye ederim, istediğiniz ekran ile birlikte 4000-4500 Bandında bulursunuz ancak (CarPlay Aktivasyonlu halde). Çıkmacılar vs takip ederseniz belki daha uygun bulabilirsiniz ama yakın zamanda baya uzun araştırma sonrası kendime ve bi arkadaşıma 2 tane bulabildim uygun fiyatlı, ancak şu sıralar bulunmuyor yada fiyat yüksek söylüyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@kralmali Carplay varken bence Navigasyonlu cihaz gereksiz kalıyo baya, harita güncellemesi sorun, GPS Anteni çekeceksin, Trafik bilgisi olmadan çalışacak senin trafikli yola sokma ihtimali çok yüksek vs :D  Navigasyonlu cihazlar için yüksek fiyat isteniyo ve TR'de çalıştırmak da sorunlu olduğu için son zamanlarda satılmıyo pek, baya var piyasada. Senin aldığınsa resmen karaborsa oldu :D   :D

Hayırlı olsun ...

Geri
Üst Alt