7 uyumlu 7.5 ekran

10ur

Üye
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle teşekkür ederim. Yardımlarınızdan ötürü, led stop almış ve taktırmış bulunmaktayım. Magnet marelli marka montaj kodlama ve ürün toplamda bana 3.100₺ ye mâl oldu. 

şimdi yaptırtmak istediğim bugün arkadaşım 7.5 aldı multimedya ekranını çok sevdim bunun aynısını bulup taktırma ihtimalimiz var mıdır. Resimleri aşağıda ; 

3976F657-59F1-47AA-8ABE-1573D17248AB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@10ur hocam aynı üniteden temin edip, ürün bileşen korumasını kaldırtarak Kullanabilirsiniz, İnstagram ve sarı sitede çok sayıda bu üniteden satan kişiler mevcut şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah 

@10ur hocam aynı üniteden temin edip, ürün bileşen korumasını kaldırtarak Kullanabilirsiniz, İnstagram ve sarı sitede çok sayıda bu üniteden satan kişiler mevcut şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah 
Teşekkürler hocam. 7.5 comfortline araç. Bu ekran standart mı yoksa sonradan mı eklenmiş opsiyona bilginiz var mı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@10ur Hocam hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Magnet marelli marka stop'u nereden temin ettiniz? 

@10ur Hocam hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Magnet marelli marka stop'u nereden temin ettiniz? 
İnternetten buldum hocam. Çin malı taktırmıştı arkadaş çok dandik duruyordu kafaya koymuştum magnet marelli almak istiyordum. Sarı siteden 2.750₺ ye buldum. 250₺ montaj edildi. 100₺ Vag Com ile kodlandı. 3.000₺ ye sıfırını bir yerde gördüm eski stok bulabilirsem site adresini sizinle paylaşayım almak istiyorsanız. 

stopların resmî ise şu:

E21B5614-A51E-4219-9843-28826165A0B1.jpeg

@10ur Ben a3 sedan için sormuştum hocam.

@10ur ekran Highline ekrani opsiyon alinmis yada sonradan eklenmistir arac comfort ise.

Aracinizda comfort ekran varsa biraz tuzlu olacaktır, kablo tesisati, usb soket ve kablosu, media ekran, ayrıca şasenizde Bluetooth olmadığı icin aktivasyona ihtiyaç var

Aracinizda comfort ekran varsa biraz tuzlu olacaktır, kablo tesisati, usb soket ve kablosu, media ekran, ayrıca şasenizde Bluetooth olmadığı icin aktivasyona ihtiyaç var
Benim kullandığım araç 2013 model highline hocam. 

hocam ben daha geçenlerde comfortline 2017 model olan aracımı bu ekrana geçerdim fiyat tuzlu eğer torpido üniten yoksa o da değişmesi lazım. Uzun süre biniceksen arabana sarı siteyi gezip ünite ve ekran fiyatı bakabilirsin, ondan sonrada kodlamasıydı bileşen korumasıydı kablo tesisatıydı vb. yani buluyorsun ama paran varsa yapabiliyorsun durumuna dönüyor iş :) He bu arada şu an kurlar da zirvede onu da hatırlatmak isterim :/  

@forjust1day 

2016 comfortline mib2 5’ olan ekranli arac var.Bluetooth aktif ve calisiyor.

6.5 highline ekrani makyajsiz kasa olan icin yinede koruma kaldirmak gereklimi ?

on ekrana butun bilgiler gelirmi ?

parcayi servisten temin etsek

Geri
Üst Alt