7 uyumlu 7.5 ekran

@kralmali Carplay varken bence Navigasyonlu cihaz gereksiz kalıyo baya, harita güncellemesi sorun, GPS Anteni çekeceksin, Trafik bilgisi olmadan çalışacak senin trafikli yola sokma ihtimali çok yüksek vs :D  Navigasyonlu cihazlar için yüksek fiyat isteniyo ve TR'de çalıştırmak da sorunlu olduğu için son zamanlarda satılmıyo pek, baya var piyasada. Senin aldığınsa resmen karaborsa oldu :D   :D

Hayırlı olsun ...
Teşekkür ederim @CemK hocam

hadi ya o zaman kalsın hocam aynen dediğiniz gibi özellikle istemedim sanırım elinde o olunca onu taktı Ulukan usta :)  

dediğiniz gibi bana carplay fazlası ile yetiyor araçta jailbreak yaptığım ios 12 li 5S var sürekli o takılı wifi ile kendi telimden bağlanıyorum :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne güzel şeyler yapıyorsunuz,her gördüğümde içim gidiyor gördüğüm heryere yazıyorum ama hep aklımda şu var.Şunların hepsini bir arada bulacağım highline elbet vardır.20-30arası koyup ona geçsem daha mantıklı duruyor kısa yoldan
)

...

@mufayu şuan 2019 model bir comfortline aracı 180-210 bandında bulabilirsin. 2019 Highline aracı 260-280 arası. daha aşağıya da çok zor ama imkansız değil tabi. Yani anlatmak istediğim 20-30 üzerine koyup ta Highline alamazsın hocam :)   

Evet yüksek modellerde fark o seviyeye çıkıyor.2019da gözüm yok aslında,golf 7 olsun benim aracın üstüne o civarda koyulacak fiyat aralığı olsun alırım.Özellikle şu teyp işine kafamı çok taktım,forumda en çok konuşulan konuların başında geliyor olsa gerek.Doğuş,pazarlama konusunda çığır açmış.Üstüne tuşunu koyduğu şeyi çalıştırtmıyor,ben satarım ama yapmam dışarda yaptırırsınız diyor

...

2013 model tiguan trend&fun ekran.golf comfortta yok
5662192edba9ea5889d5e41abb46dc4f.jpg

...

Geri
Üst Alt