Bu araç hakkında fikriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@typhoons ne yazdiginizi görmedim ama sosyal medyada saygiszlik yapanlara tek söyledigim "erkeksen gel yüzüme karsi saygisizlik yap" olur. Benim karsimda bana saygiszlik yapabilecek adam  Türkiye'de pek yok, o yüzden kompleximde yok.

Umarim seviyeyi düsürmemissinizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@krym sizin seviyenize kadar inmedim merak etmeyin. Türkiyemde ne cengaverler var az gezin sosyal medyada görürsünüz dışarıda. Her konuya atlayıp aracınızı pazarlamaktan vazgeçin bence. Uzun süre Euro kurundan hesap yaptınız birazda sterlinden aracınıza fiyat biçin. Komplex değil kompleks olacak.

@typhoons Cengaverler cengaverlere saygisizlik yapmazlar, sorun "zarganalarda", direksiyon basinda, klavye basinda bu zarganalar olur cengaver :) (sizi tanimadigim icin sizi tenzih ediyorum, üstünüze alinmayin)

Gecen gün bir tane direksiyon cengaverini arabadan indirdim, nasil yalvariyor abim diye!!! Artislik yapiyordu-el kol hareketi ama malesef trafik durdu, actim kapisini, sonrasi +18....

Neyse sizde araba alamadim diye burada sitem edip , arabalara zam gelincede buradaki arkadaslara sucu atmayin

Para sizin, tercihler sizin... Forum sadece size tavsiyede bulunur.. 12 defa el degistirmis arabayi almanizi kimse  tavsiye etmez

Bu tartismayi uzatmak istemiyorum

Buarada "komplex" yanlis yazmis olabilriim ama ben 5 dil biliyorum, olsun okadar, karisiyor, cok daha komik hatalarda yapiyorum özellikle almanca karistirdigimda, yani bende komplex hala yok

Fazla hayal dünyasında yaşamayın arabadan indirdim abi çektiler filan rüya filan görmüş olmayasınız. Zargana filan bilmem :) sizi tenzih ediyorum kefalde güzel balıktır. 

Ben kendi içimden geçen bir konuyu paylaştım forumda sizi ilgilendirmez her konuya cevap vermek zorunda değilsiniz.

Keşke 5 dil bileceginize Türkçeyi bilseydiniz....

@typhoons hhahahaa hadi git aglamaya devam et, forum yüzünden arabam alamadimmmmm

sizin yüzünzden 80 bin lira zamlandi simdi alamiyorum

hadi git isine ezikkk, adam yerine koyup cevap veriyorum ya suna kendime saygiszlik yapiyorum

benim anlamadigim su zavalliyi kendi iletilerini kopyalayarak rezil ettigim iletilerim niye silindi? @AhmetCakmak

Benim iletilerim siliniyor bu sahsin bütün foruma hakaret ettigi iletiler duruyor, niye @AhmetCakmak

Araba icin tavsyie istiyor

Tavsiye istedigi araba 12 defa el degistirmis, sagi-solu kazali

Forumda alinmamali tavsiyesi cikiyor (gayet mantikli, bu konuda tavsiye istenmesi bile absürd)

Araba alinmiyor ama 80 bin lira zamlandi diye foruma hakaret edilyor

Forum o arabayi almama tavsiyesinde bulundu, araba alma demedi, baska araba mi yok!!!!

Arabasini satarkende konu acmis, orada da arabani satma demis  forum ama forumu dinlememis arabasini satmis

Yorumu forum üylerine birakiyorum, iletilerim silidigi icin tekrar özetlemek zorunda kaldim

@krym benim öncede yazdığım gibi senin seviyene inmemistim. Dolar kurundan az daha hesap yap aracına araç arayan herkese yanaş satılık aracim var alirmisiniz diye. 2 adet daha ilan aç satılık araç diye highline Golf alamadım diye biraz daha ağla konun orda duruyor.

Hakaret ettigim bir kelime göremedim ama sen okuduklarını algiliyamiyorsun galiba.

@typhoons benim arabam hergün degerlendigi icin satamiyorum :) istedigim arabda xc40 malum vergi yüzünden zamlandi, satilik arabam yok golf+ranger( siparisni verdim) devam ediyorum

benim arabami isteyen cok ama bu zamnda alternatfini bulmadan satmak "ahmakliktir"

arabami satmak istesem 24 saat icinde satarim

Üslubun ile zaten fazla gereksiz bir insan olduğun belli. Senin gibiler bütün forum ve topluluklarda mevcut ortalığı karıştıran gereksiz konuşan herşeyi bildiğini sanan. Madem bende bir hakaretvari konuşma var neden kimse senin gibi anlamıyor acaba.

@krym ezik lafını da sana iade ediyorum. 3 adet daha araç siparişi verebilirsin bol kazançlar olsun. Aracını uzun süre ilanda tutup satamamistin 24 saatte satarım derken önceki satılık konusunda yazdıklarıni bir oku bence kendini yalanlamaya basladin bile tek kelimeyle. Herhalde aracını alsaydim böyle konusmayacaktin abi ayağı yapacaktin. Araç arayan 4-5 kişi var Forumda onlara da yanaşabilirsin satılık aracim var diye :)

HAHAA eski ilanlara bakiyorsun, bir tane ilan actim, oda gecen subat ayinda euro firlamadan önce 185 bine satacakken aliciya satmaktan vazgectigimi söyledim, anlayisla karsiladi

simdi 270 bin lira degeri var  ve satilik degil, niye satilmasin 10 bin kmdeki kazasiz-ciziksiz araba?

Benim maddi durumum gayet yerinde cok sükür, euro kazaniyorum ayiptir söylemsi (cok ayip biliyorum)

@AhmetCakmak aslında mesele şu bilende konuşuyor bilmeyende. Forumda satılık ya da alınır bütün konularda aynı yorumlar var satana fiyat yüksek almak isteyene de araçların çöp muamelesi yapılması.
Burada yorum yapan herkese saygisizlik yapmissiniz, "bilende konusuyor bilmeyende"

Halbuki 12 defa el degistirmis arabayi kim tavsiye eder?

80 bin lira zamlanmis, olabilir, sattiginiz arabada zamlanmis, bütün arabalar zamlandi

Ben buna iletilerimle cevap verdim saygizlik yapmadan ama benim iletielrim niye silindi?

Bol kazançlar olsun. Rabbim daha çok versin. 270 değil 570 olsun. Paraniz bol olsun ama insanlığı kaybettikten sonra fazla bir işe yaramaz aklınızda bulunsun.

180 bine almadigim genel olarak forum yazılarından vazgectigim 1.4 TSI DSG 2015 golf highline 250 bin lirayi aşmış durumda ben bana iyilik mı yapıldı kötülük mü yapıldı bir türlü anlayamadım.
Sorun bu yazınızda hocam.., bu yazınız sıkıntılı.,

Bana (iyilik mi yapıldı kötülük mü yapıldı derseniz) insanlar üzerine alınır/alınabilir.. böyle bir ifade kullandığınız vakit insanlar alınganlık yapar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt