A101 6 ağustos

Arkadaslar lastik tamir kitide var pirana bende almayi dusunuyorum.fakat cok olumsuz yorum var lastik basinc sensorlerini bozuyormus.cok kalinca lastigin ic tarafina zarar veriyormus.var mi acaba bu tarz bi urun kullanan.pratikligi cok hosuma gitti
Hocam bozmaz çünkü sensör yok. Kullanabilirsiniz.

öncelikle piranha marka hiçbir şey almayın, aldırtmayın. çok dandik ve malzeme kalitesi sıfır ürünler. 

Sonax genel temizleyici ve Sonax jant temizleyici alınmıştır.

Nette 30 -40 tl baktim .10kusur fiyati var aldim attim bagaja.lastigi kurtarmak icin guzel bi sey bence ben lastikciylede konustum.kendileride satiyor zaten bu sadece lastikciye gitmek icin tasarlanmis bi urun fakat bu sekilde lastikciye gitmeden uzun sure kullananda varmis

Lastik tamir kiti kullanmadım bugüne kadar. Ancak videolarını izlediğim kadarıyla iş göreceğini düşünüyorum. 

Bilmiyorum şimdi var mıdır, eskiden toplara diken vs. girince, içerisine enjektör ile sıvı (yapıştırıcı) sıkılır, daha sonra hava basınca kullanabilirdik. Lastik kiti de aynı mantık ile üretilmiş birşey.

Birçok üründe marka önemli ancak bazı ürünler tedarik edilip sadece marka sticker basılarak satış yapılıyor.

Ürüne; berbat, 5 para etmez, şöyle zararı var ya da yok demek için denemek gerekir. 

Küçük çaplı deliklerde iş görecektir.

Eğer lastiklerinizi kontrol ederken her defasında 1 tanesi diğerlerinden daha az hava görünüyorsa, (siboptan kaçırmıyorsa) bu ürünü lastik içine biraz boşaltarak test edebilirsiniz. 

Sonax'ın sitesinde böyle bir jant temizleyici görünmüyor. 

@Culture33  ben de bakmıştım. Ambalaj farkından dolayı. Gri olanda jel yazan var. Kırmızı olanda daha önce "felgenstar"(alm.) yazıyor. Yeni olanda "rim star"(ing.) ikisinin de anlamı jant. Hatta bunda jant temizleyicisi de yazıyor.  Ayrıca ambalajın arkasında sadece Türkçe ve ingilizce açıklama var. Büyük ihtimalle özel üzerim. (Kalitesi tartışılabilir ancak üründen yana şüphe yok)

Bir de kırmızı olan bikaç yerde 750ml. A101'deki 500ml.IMG_20200807_140442.jpg

Bazı firmalarda ürünler farklı olabiliyor.  Mesela a101 dışında 1.25ml Coca cola var mıdır? Ben rastlamadım, sadece 1.25 ml a101'de görüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar bu hizli cilayi camlarda pianoblack kisimlarda birde camtavandada kullanabilirmiyiz.leke birakirmi acaba

@Culture33  ben de bakmıştım. Ambalaj farkından dolayı. Gri olanda jel yazan var. Kırmızı olanda daha önce "felgenstar"(alm.) yazıyor. Yeni olanda "rim star"(ing.) ikisinin de anlamı jant. Hatta bunda jant temizleyicisi de yazıyor.  Ayrıca ambalajın arkasında sadece Türkçe ve ingilizce açıklama var. Büyük ihtimalle özel üzerim. (Kalitesi tartışılabilir ancak üründen yana şüphe yok)

Bir de kırmızı olan bikaç yerde 750ml. A101'deki 500ml.Ekli dosyayı görüntüle 36367

Bazı firmalarda ürünler farklı olabiliyor.  Mesela a101 dışında 1.25ml Coca cola var mıdır? Ben rastlamadım, sadece 1.25 ml a101'de görüyorum. 
N ile başlayan sitede gördüm bunu ama sonax.com.tr'ye baktığımda bu ürün yok, fason üretilmiş olabilir mi acaba diye düşündüm. a101'de satılan 3 ürünün fiyatlarına baktığımda sadece iki üründeki fiyat farkı 9 tl iken bunda 40 tl gibi fark var. ilginç.

N ile başlayan sitede gördüm bunu ama sonax.com.tr'ye baktığımda bu ürün yok, fason üretilmiş olabilir mi acaba diye düşündüm. a101'de satılan 3 ürünün fiyatlarına baktığımda sadece iki üründeki fiyat farkı 9 tl iken bunda 40 tl gibi fark var. ilginç.
https://m.trendyol.com/sonax/jant-temizleyici-750-ml-p-2344068

https://m.trendyol.com/sonax/arac-ici-temizleyici-500-ml-p-2344138?boutiqueId=521495&merchantId=105173

https://m.trendyol.com/sonax/super-parlatici-cila-500-ml-p-2797586?boutiqueId=446995&merchantId=105173

Tamamen a101'e özel üretim olduğunu düşünüyorum. Bilindiği üzere bazen kampanyalarda bazı ürünlerde kâr etmeyebilirler. Ya da sürümden kazanç sağlarlar veya tamamen müşteri çekmek amaçlıdır.

Cila normalde(eski kutu) 500 ml(50tl-60tl), A101'de 250ml.

Kırmızı jant temizleyici (sıvı) normalde 750 ml(70tl-79tl), A101'de 500 ml.

Sadece temizleyici internette ve a101'de 500 ml (35tl-40tl) 

Ayrıca tekli alımda internet üzerinden alınıyorsa kargo ücreti dahil olan ya da olmayan olarak varsayarsak, hem amacı, hem de fiyat olarak uygun diyebiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
a101 reklamı yapılmış gibi oldu.

Arkadaslar var mi hizli cilayi cam tavanda veya piano blacklerde kullanan ve sonuc alan

Geri
Üst Alt