A101 6 ağustos

A101 den canlı bildiriyorum

128547cac0e5c6ab4c0f7f8d40d6fb79.jpg

Burda bolca yok fotodaki kadar kalmış

1 ic temizlik
1 cila aldim

Ama kendime soruyorum niye aldin ben tembel üşengeçim

Kim silip parlatacak
Sonax’ın kırmızı cilası beş para etmez geri ver., süt-yoğurt ev ihtiyacı al daha iyi hocam., yada sen 2 dilim havuç dilimi yersin :)  piyasa fiyatının altında veriyorlar., yüksek ihtimal ellerinde kalan eski tarihli cilalar., jant temizleyici desen zaten her yıkamada kullanılacak bişey değil., hadi kullanılsın desen vasat-orta kalite arası bir ürün.,

Tek işe yarar olan iç temizlik için olan ürünü o güzel.. 

Sonax’ın kırmızı cilası beş para etmez geri ver., süt-yoğurt ev ihtiyacı al daha iyi hocam., yada sen 2 dilim havuç dilimi yersin [emoji4] piyasa fiyatının altında veriyorlar., yüksek ihtimal ellerinde kalan eski tarihli cilalar., jant temizleyici desen zaten her yıkamada kullanılacak bişey değil., hadi kullanılsın desen vasat-orta kalite arası bir ürün.,
Tek işe yarar olan iç temizlik için olan ürünü o güzel.. 
Ustadim bir heves bir heyecan ile gittim aldim

Tüm hevesim kaçtı ama havuç dilimi 2 adet beni daha çok mutlu eder gerçekten

@nailton sabah sonax ürünlerinden iki şer tane satın aldım, güzel ürünler herkese tavsiye ederim 

43832C19-ECCA-4821-89AD-D91CCB2CAB4C.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tiesay şimdi sonax aradım sordum. Ürünler 2020 dediler. Hatta üzerindeki kodu verdim. (***13 0 154/16:28 .01) 

Baştaki 13; makine kodu. 0; 2020. 154; gün olarak teyit aldım. 

Ayrıca spreyleme kısmı da yeni tasarımmış yani herşey yolunda (y)
Bir an ben de tereddüte düşmüştüm.Araştırıp bilgilendirdiğiniz çok iyi oldu üstad. Teşekkürler.

[mention=4630]beratx[/mention] Bim den aspirin alsak daha mi iyi yani [emoji1787]
Hocam jantlarda balata tozunu iyi almıyor bunlar. Detay işi ile içli dışlıyım, az çok bilirim. Aspirin de janta kullanılmaz hatta temizliğe de. Kullanmayın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben iç temizlik ürününü 4 mağaza gezdim bulamadım. İki tane jant temizleyiciden aldım. Akü bile vardı valla. A101 enteresan biryer. Ummadık şeyler alıp çıktığımı bilirim.

Ben iç temizlik ürününü 4 mağaza gezdim bulamadım. İki tane jant temizleyiciden aldım. Akü bile vardı valla. A101 enteresan biryer. Ummadık şeyler alıp çıktığımı bilirim.
Abi haberim olsaydı alırdım ben sana jant temizleyici için girdim hepsinden 2 şer tane vardı.İç temizleyici almadım bende başka malzemeler var o iş işin diye.Yarın yolumun üstünde yine bakarım senin için.

Bende gittim iki tane iç iki tane jant bir tane cila aldım zaten mağazada bu kadar adet vardi hepsini aldim bende 😂😂

Bugün araç içi temizleyici, bagaj çantası, güneşlik ve koltuk arası organizer aldım. Koltuk arası organizeri almayın arkadaşlar, Golf’te iş görmüyor. :)  

Arkadaslar lastik tamir kitide var pirana bende almayi dusunuyorum.fakat cok olumsuz yorum var lastik basinc sensorlerini bozuyormus.cok kalinca lastigin ic tarafina zarar veriyormus.var mi acaba bu tarz bi urun kullanan.pratikligi cok hosuma gitti

Geri
Üst Alt