Golf 1.4 TSI ACT 140 PS DSG Highline

@kimi-emd valla inşallah mart gibi bekliyoruz kendilerini. Şimdi isim düşünme aşamasındayım ;)

vınlaya vınlaya buluşuruz inşallah. 

sevgili Ankaralı hocalarım, ben sürekli 4 gözle bekliyorum ikinci buluşmayı zaten. sadece şu araçlarının yolunu gözleyen @jajaja ve @Şefik hocalarımızın araçları da gelsin öyle yapalım. mangallı falan :)

@kimi-emd valla inşallah mart gibi bekliyoruz kendilerini. Şimdi isim düşünme aşamasındayım ;)

vınlaya vınlaya buluşuruz inşallah. 
@jajaja İnşallah hayırlısıyla alırsın hocam bi sıkıntı olmaz  umarım. Geçen hafta kardeşimle çankaya doğuşa  gittik kardeşime beetle bakıyoduk bir adamla denk geldik passata bakarken adam karısına bu bayiden araba değil oyuncak bile almam  dedi çok sıkıntılı bi bayi ama inşallah sizde bi sıkıntı olmaz sağa salim gelir hep beraber konvoy yaparız 

@maniax tamamdır murat hocam arkadaşların araçları gelsin buluşmayı akabinde  hemen planlayalım. Çok deli fikirler var kafamda  &:

1.4 TSI + ACT + DSG benimkisi euro5 midir 6 mıdır bilmiyorum. ama bugün baktım 8.2 lt gözüküyor ortalama yakıt tüketimi.

@jajaja

euro 6 motor hocam 150ler

zamanla düşecektir ortalama

7 civarı sabitlenir diye düşünüyorum 

1.4 TSI + ACT + DSG benimkisi euro5 midir 6 mıdır bilmiyorum. ama bugün baktım 8.2 lt gözüküyor ortalama yakıt tüketimi.
Değerli Hocam;

ACT'ler 2014 yılının sonunda daha bu farklı beygir güçleriyle yeni versiyon motorlardan önce ilk yenilenen motorlardı.

Dolayısıyla öncekileri 140 beygir olmasından da ayırt edebilirsiniz.

Değerli Hocam;

ACT'ler 2014 yılının sonunda daha bu farklı beygir güçleriyle yeni versiyon motorlardan önce ilk yenilenen motorlardı.

Dolayısıyla öncekileri 140 beygir olmasından da ayırt edebilirsiniz.
Hocam 2014 act ile 2015 act arasında sadece motor farkı mı var başka değişiklikler de var mı

Selam değerli dostlar.
Allah nasip etti çok şükür bizde bir ACT Golf sahibi olduk. Daha önceki 1.4 TSI 122'lik manuel Golf'ümde yakıt tüketimi noktasında oldukça mutluydum. ACT'yi aldıktan sonra DSG ile olan alışma dönemini de atlattığımı düşünüyorum. Ancak bu süreçte oldukça yüksek tüketimler gördüğümü itiraf etmeliyim. Hatta aylık kullanımımda önceye göre benzine %50-60 daha fazla para vermiş bile olabilirim. Bir yerden sonra hesap yapmayı bıraktım ve gazladım 140 ACT ile. Nihayet biraz durulur gibi olduk bakalım. Yakın zamandaki düşük tüketim rekorumu ve 400 km lik şehiriçi tüketimimi paylaşıyorum.
e4cbfb0ea0201744fb82e25579cc1d12.jpg

cdcfc189542aa441cccabf1257b62985.jpg

Selam değerli dostlar.
Allah nasip etti çok şükür bizde bir ACT Golf sahibi olduk. Daha önceki 1.4 TSI 122'lik manuel Golf'ümde yakıt tüketimi noktasında oldukça mutluydum. ACT'yi aldıktan sonra DSG ile olan alışma dönemini de atlattığımı düşünüyorum. Ancak bu süreçte oldukça yüksek tüketimler gördüğümü itiraf etmeliyim. Hatta aylık kullanımımda önceye göre benzine %50-60 daha fazla para vermiş bile olabilirim. Bir yerden sonra hesap yapmayı bıraktım ve gazladım 140 ACT ile. Nihayet biraz durulur gibi olduk bakalım. Yakın zamandaki düşük tüketim rekorumu ve 400 km lik şehiriçi tüketimimi paylaşıyorum.
e4cbfb0ea0201744fb82e25579cc1d12.jpg

cdcfc189542aa441cccabf1257b62985.jpg
Hocam hayırlı olsun çok sevindim dgs almanıza uzun süredir istiyorsunuz bence hevesinizi alınca yakıt tüketiminizde düşecektir sizce 122 lik ile çok bariz fark varmı?

Geri
Üst Alt