Orjinal OEM Durban Jant

Hocam merhaba,

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, hocam size tavsiyem sonradan Durban piyasasına hiç girmeyin hele orjinal hastasıysanız hiç bulaşmayın derim çünkü Durban jant aldım hadi takayım demekle olmuyor orjinal Durban için spor yayda bulmanız gerekiyor ayrıca 18'' lastikleri de oldukça pahalı size tavsiyem 17'' dijon olacak hem konfor açısından eksiklik çekmezsiniz hemde şık bir highline görünümü yakalarsınız. Bunlara ek olarak Durban jant yayla birlikte biraz daha sert bir yapıya sahip malum yanak genişliği oldukça azalıyor buda çok dikkatli bir kullanım gerektiriyor. Zagani adlı arkadaşımız zaten maliyetini oldukça güzel açıklamış bunlarıda düşünün derim.

@mea bende orjinalden yanayım tabi herkez gibi bulamayınca bunu aldım mecbur çok şükür şimdilik şikayetim yok yalnız bendekiler yerli deil tse li çin tercih etme sebebim çoğu kişi çin almayın dedi ama belki duymuşsunuzdur byakıllı var iyi bir modifiyeci özellikle vag grubu onun tavsiyesiyle aldım birde görüntü olarak orjinale yakın duruyor

Aracım GTD olsaydı eğer O.Z’ un SUPERTURISMO LM modelini alırdım. İkisi harika oluyor.. Teşekkürler yardımınız için..
@mea rica ederim orjinal olmayan ürün alcaksanız arıcıoğluna bakın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben aldım. Ortalama bir durban jant temizliğine göre 4/6 bin arası oynuyor. Lastik olarak da good year asy 5 xl aldım. Yanak kalınlığı artırılmış. Mubea yay ile 9/10 bin maliyeti var. Gözdem çıkarttım derseniz kesinlikle deneyin. Arabanın yüzü, çehresi değişiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aldım. Ortalama bir durban jant temizliğine göre 4/6 bin arası oynuyor. Lastik olarak da good year asy 5 xl aldım. Yanak kalınlığı artırılmış. Mubea yay ile 9/10 bin maliyeti var. Gözdem çıkarttım derseniz kesinlikle deneyin. Arabanın yüzü, çehresi değişiyor.

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binin. Jantın güzelliğini bir kenara bırakıp konforunu ve yakıtını düşündüğünüzde eskiye oranla çok farketti mi?

Lastik bekliyorum ve fazla kullanmadım. Hepsini fotoğraflayıp, analiz yapıp atarım ama taban genişliği artacağı için yakıta etkisi olacaktır.

Merhaba, bilen arkadaşlara benim de bu konuyla alakalı bir sorum olacak. Geçen hafta 1.2 tsi comfortline Golf 7 aldım. 18 inç durban jant var arabada. Satan arkadaş jant dahil her şeyin fabrika çıkışlı orjinal olduğunu söyledi. Hatta jant fabrika çıkışlı olduğu için spor yayların da orjinal fabrika çıkışlı olduğunu ekledi. Böyle bir şey var mıdır? Jant, spor yay ve diğer aksesuarların fabrika çıkışlı olup olmadığını nasıl anlarım?

@ozk991 sıfır araç alındığında Jant tercihleri mevcut ama spor yay konusunda bilgim yok orjinalliğini içindeki seri numarasından kontrol edebilirsiniz aracıma takılı olan orjinal sebring jantın fotoğrafını yüklüyorum karşılaştırma yapabilirsiniz

Ekli dosyalar

• 6C005C39-0B48-4088-8E69-F8B137EF5D29.jpeg
    6C005C39-0B48-4088-8E69-F8B137EF5D29.jpeg
    161.5 KB · Görüntüleme: 24
@ozk991 sıfır araç alındığında Jant tercihleri mevcut ama spor yay konusunda bilgim yok orjinalliğini içindeki seri numarasından kontrol edebilirsiniz aracıma takılı olan orjinal sebring jantın fotoğrafını yüklüyorum karşılaştırma yapabilirsiniz
Teşekkür ederim ama seri numarasında üretim tarihi gibi bir şey belirtiliyor mu acaba? Belki oradan yakalarım.

Teşekkür ederim ama seri numarasında üretim tarihi gibi bir şey belirtiliyor mu acaba? Belki oradan yakalarım.
Benim jantlarda seri numarası dışında sol alt kolda 2013 yazıyor o tarih üretim tarihi olabilir ama emin değilim

Jantın orta vw amblemi olan göbeğinden bile belli olur hocam az çok, eğer 3 boyutlu ve siyaz zemininde kucuk noktalar var ise durusundan belli ediyor ise orijinal oldugunu orijinal olma ihtimali cok yüksek ama eğer iki boyutlu dumduz siyah zemin usti vw amblemi ise net replikadir

Merhaba, bilen arkadaşlara benim de bu konuyla alakalı bir sorum olacak. Geçen hafta 1.2 tsi comfortline Golf 7 aldım. 18 inç durban jant var arabada. Satan arkadaş jant dahil her şeyin fabrika çıkışlı orjinal olduğunu söyledi. Hatta jant fabrika çıkışlı olduğu için spor yayların da orjinal fabrika çıkışlı olduğunu ekledi. Böyle bir şey var mıdır? Jant, spor yay ve diğer aksesuarların fabrika çıkışlı olup olmadığını nasıl anlarım?
Servisten sasi no ile sorgulama yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt