Golf 8 içerir

@Terms Ahmet hocam kısa vadede düşünmüyorum.

Sadece efsanenin yeni üyesine güzel taraflarından bakmaya çalışıyorum.
Hayırlısı diyelim Oğuz hocam.
Bende 2023 e kadar mevcut aracımla devam etmeyi düşünüyorum   şimdilik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yollarda görmeye başlıyoruz. Bütün pompacılar toplanmıştı başına :D araç sarı siteye gidecek mutemelen.

Ekli dosyayı görüntüle 45041
Belki de binilecek hocam, satma niyetiyle alanların çoğu çekici ile götürtüyor.

Ama plaka takılmamış, satmadan önce dünya gözüyle bir sürelim öyle satalım demiş de olabilirler.

@Savatage üstat göndermiş whatsdan. 
buna golf 8 valencia jant takıp mk9 a kadar binecekmiş 

WhatsApp Image 2021-04-05 at 23.33.02.jpeg

@Mugzy 

Yollarda görmeye başlıyoruz. Bütün pompacılar toplanmıştı başına :D araç sarı siteye gidecek mutemelen.

Ekli dosyayı görüntüle 45041
Bu rengi yakindan gordum, gercekten cok guzel gozukuyor alimli bi renk. Hatta en cok yakisan rengi diyebilirim.

3-5 sene sonra ikinci elde beyazdan daha ucuza gidecegini gorebiliyorum ama 😁

golf 7.5 tan önce b7 ve b8 passatım vardı araçiçi ve bagaj genişliği haricinde golf daha dolu bir araç.ama ne yalan söyleyeyim passattan golfe geçince oyuncak araba kullanıyor gibi oldum ilk başta. araçtan beklenti önemli, ben bu ara az yakan olsun istedim bu yüzden dizel golf aldım ama satsam golf 8 düşünmem b8.5 passat aklımdan çıkmaz o da bir gerçek.

Kendim çektim. Bu jantlarla kabul ediyorum Sanki Bizim şirket arabası reno fluance.

Arkadaş koy dijon estetik zarafet olsun, sanatsal bir detay olsun. Durban koy jurva koy bu kendi ayağına kurşun sıkmak.

Ekli dosyayı görüntüle 44731
Bu jantlar için yayında ve yapımda emeği geçen herkesi Allah'a havale ediyorum. Yemin ediyorum Walter White'ın arabasının jantı bile daha sevimli.

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Üst Alt