Golf 8 içerir

Olabilir abi.

Benim bakış açım vw de bu jantı tasarlayan personel, asgari ücrete çalışıp protesto olarak mı sunduğu.
Bu açıdam düşünmemiştim. Doğuşun dini imanı para olduğundan aklıma opsiyon yapmak istemeleri gelmişti.

Dediğiniz gibi Serdar hocam protesto da olabilir.

Kendim çektim. Bu jantlarla kabul ediyorum Sanki Bizim şirket arabası reno fluance.

Arkadaş koy dijon estetik zarafet olsun, sanatsal bir detay olsun. Durban koy jurva koy bu kendi ayağına kurşun sıkmak.

Ekli dosyayı görüntüle 44731
çok çok çirkin bir jant. Yapalım da olsun der gibi gibi berbat ötesi bir şey olmuş. Golf 7 nin jantları efsaneydi dijon durban sebrin jurva pretoria gibi modeller.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf'ü canlı gören arkadaşlara soruyorum (ben henüz canlı görmedim): aracın koltuklarını beğendiniz mi? fotolarda çok vasat görünüyordu.

@vsoner hocam dün bakım için servisteydim ve yeni golf, troc passat tiguan  içine bindim ve kendime şu soruyu sordum golften geçmeye değer mi? Sadece iç malzeme kalite anlamında passat (business) kafamı karıştırmadı degil. Gercekten üst segmentim diyordu. Tiguan life hayal kırıklığı , T roc  full olmasına ragmen hem malzeme kalitesi hem de ozellikle arka taraftaki darlığı golfün gerisinde.

Yeni golfe gelecek olursak  Life ve Style paket iki arac vardı. Ozellikle life daki koltuklar bence 7 comfortdaki koltuklara gore daha geride. İcerde görsellik olarak canlılıklar olsa da benim gibi sadelige ve malzeme kalitesine önem verenlerin tercihi passat olmalı. @krymhocam bence de cok dogru karar vermis passata  gecerek😀 birkac resim paylaşayım

20210323_101946.jpg

20210323_124945.jpg

20210323_103034.jpg

tiguan life+sunroof 2021 model 1.5tsi dsg opak 353.000tl

@vsoner hocam dün bakım için servisteydim ve yeni golf, troc passat tiguan  içine bindim ve kendime şu soruyu sordum golften geçmeye değer mi? Sadece iç malzeme kalite anlamında passat (business) kafamı karıştırmadı degil. Gercekten üst segmentim diyordu. Tiguan life hayal kırıklığı , T roc  full olmasına ragmen hem malzeme kalitesi hem de ozellikle arka taraftaki darlığı golfün gerisinde.

Yeni golfe gelecek olursak  Life ve Style paket iki arac vardı. Ozellikle life daki koltuklar bence 7 comfortdaki koltuklara gore daha geride. İcerde görsellik olarak canlılıklar olsa da benim gibi sadelige ve malzeme kalitesine önem verenlerin tercihi passat olmalı. @krymhocam bence de cok dogru karar vermis passata  gecerek😀 birkac resim paylaşayım

Ekli dosyayı görüntüle 44754

Ekli dosyayı görüntüle 44755

Ekli dosyayı görüntüle 44756
hocam bu sari golf sunroflu galiba fiyati nedir bunun aklinda kaldimi acaba fiyati

@ogzogz Oğuz hocam mevcut aracınızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? :)

Geri
Üst Alt