DSG aracınız ile kaç kilometredesiniz

2016 model 38850 km de 1 sefer kavrama degisti araçta araç bakımlarını sureklı servıste yaparsanız tedırgın olmaya gerek yok bır sekılde cozuluyor dıye düşünüyorum bırde  yanlış hatırlamıyorsam 7 yıl dıye bılıyorum dsg nın ıyı nıyet garantısını

2017 1.4 tsi dsg, 42.500 km’de henüz kavrama vs değişmedi. Bakıma gittiğimde bir kavramaya da bakmalarını isteyeceğim, belirgin bir şey yok ama internette yazılanlar, özellikle vag düşmanlığından yazılanlar insanı paranoyak ediyor,  3-2 düşüşünde biraz silkeleme var gibi hissediyorum, özellikle deniyorum belirgin bir şey de hissetmiyorum. Arada kaldım biraz. Garanti bitmeden kontrol ettirmek iyidir. 

Onun dışında dsg iyi şanzıman tık tık atıyor, gaza normal bassanız da Işıklarda arayı açıp gitmesi keyifli. 1.4 TSİ ile epey keyifli oluyor.

2016 Eylül / TDI DSG / 29.000 km

Herkese sağlıklı, mutlu seneler, kazasız belasız nice km ler dilerim.

2016 Ağustos / 1.4 TSI 125 / 14.200 km :)  

2016 Ocak 1.6 TDI Highline
84.000 km

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@bf417 dsg değişimi 2014 senesinde oldu hocam :D   Km aslında az bu yaz tatilimi uçak ile yaptığım için :D  

2013 1.4 tsi act 46bin kmde. Bir sorum olacak özellikle düşük viteste ve düşük devirde, bazen 2bin devir altı bole dusuk hız yuksek vitesten ötürü ara bole boğuluyor gibi oluyor sanki böle hafif bir titreme oluyor biraz gaz verince hemen geçiyor bu durum. 

Acaba durum normal mi yoksa bir sıkıntı var diye mi düşünmelim. Dsg ile ilgili o kadar yorum var ki paranoyak ettiler beni :)  

2016 Model 1.4 TSI DSG aracım şuan 39.000 km civarında. Henüz şanzımanla ilgili hiç işlem yapılmadı.

2015 mayıs 1.2 tsı dsg 17.300 km 

sürüş esnasında aracı p konumunda terk ediniz uyarısı veriyor bunun dışında bir sorun olmadı 

Geri
Üst Alt