2016 Model Comfortline'larda yapılacak donanım değişiklikleri

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Comfortline Donanım için standart olan donanım:

1. ön ve arka park sensörleri (1.488 TL)

2. Bluetooth ile telefon bağlantısı ve USB bağlantısı (400 TL)

Listede fiyat değişikliği olabilir

silvershadow dedi:
Comfortline Donanım için standart olan donanım:

1. ön ve arka park sensörleri (1.488 TL)

2. Bluetooth ile telefon bağlantısı ve USB bağlantısı (400 TL)

Listede fiyat değişikliği olabilir
Çok güzel bir haber hocam. Midline için de sis farı gelsin :)

Bluetooth zaten connectivity package ile zorunlu satılmaya başlanmıştı, ön arka park sensörü 1488 yerine sürüş konfor pakedi standart olsa zaten 1520 lira sürüş konfor ile :) ama en elzem donanımlar gelmiş bence güzel. Acaba highline de fark var mı?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Direk sürüş konfor ve ışık paketini ekleselermiş iyiymiş zaten bluetooth eklenmişti.

ahmet3976 dedi:
Direk sürüş konfor ve ışık paketini ekleselermiş iyiymiş zaten bluetooth eklenmişti.
Değerli Hocam;

Yüzde yüz haklısınız

İlk aklıma geleni söylediniz.

CC'u eklemek 32 TL.. çok mu zor..

BEnce de olmalıydı. Ama artık gına gelmişti sürüş konfor pakti demekten..

Sanırım bir devir kapanmış oldu böylece...

Sürüş konforu opsiyon olarak ekletmiştik keşke şu media'da bir değişiklik olsa da 5' gelmese.

Sürüş konfor paketini standart yapmayıp ön arka park sensörünü standart yapmak hangi akla hizmet anlamadım  s=s20

Bence Highline da U ledden ziyade geri görüş kamerası ya da keyless go'yu standart yapacaklar.

vuslat dedi:
@silvershadow Highline'da u led standart olsa keşke.
Değerli Hocam;

2013 yılında

Bi-Xenon Basic Farlar standart oldu. (1.710 TL)

Highline'da 2013'ten beri yapılan güncellemeler arasında en pahalı olan bana kalırsa ekran ve medya cihazının geliştirilmesiydi

Bunun dışında hep 1872 liralık Led paketi ve elektrikli katlanır yan aynalar  bugüne kadar yapılmış en pahalı eklemeydi.

2015 Ocak ayında 500 liralık renkli ekranlı çok fonksiyonlu (!) yol bilgisayarı

Hazirandan sonra 6.5" ekranlı composition media'da yapılan değişiklik de azımsanacak gibi değil.

Dilerim bunu 2016'da yapılacak donanım  güncellemesinin yerine saymazlar.

U led'e gelirsek çok sanmıyorum aslında çünkü nasıl ki çift U led R'ın işareti oldu tek U led de GTI'ın alamet-i farikası.

Ben geri görüş kamerasına oyumu kullanıyorum.

Bakalım göreceğiz. Ben de 2016 Model Highline yolu gözleyenler arasına katıldığıma göre merakla bekleyenlerdenim.?

oyum anahtarsız girişe :)

Açıkçası düşük maliyet ile yüksek müşteri algısı yaratması oranı düşünüldüğünde , ben de geri görüş kamerasından yana kullanıyorum oyumu. Toyota ve Honda' nın da donanımlı modellerinde standart olmuş.

Bence de mevcut donanımlar içinde standart olma yolunda en güçlü aday geri görüş kamerası.

Belki bir çılgınlık yapıp Highline Golf'te Anahtarsız Giriş olmasa bile Anahtarsız çalıştırmayı standart yapabilirler Trendline ve Comfortline Passat B8'lerde olduğu gibi. 

Sa. Biz şimdi comfortline a hız sabitliyicisi de  almak istesek 32 tl mi ödeyecez yoksa sadece hız sbt nin fiyatı olan 550 tl mi.?

Geri
Üst Alt