Kurulama havlusu

[mention=255]slck[/mention] peki ama makinede tek olarak yıkayınca makine de sıkma yapmıyor mu zaten 
Sayın hocam çamaşır makinesi sıkmayı merkezden suyu kaçırarak yapıyor,elle yapılan bodozlama sıkma oluyor 2si farklı olay.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustafacagri  @forzaGilles 5 parça havlu için ne kadar sıvı deterjan (perwoll) , ne kadar beyaz sirke koymalıyız. Makinada Hangi programla yıkamalıyız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir süredir almayı düşünüp ertelediğim Purestar Duplex kurulma havlusunu az önce gelen bir bildirimle almış bulunuyorum. Almayı düşünen varsa diye bu indirimi sizlerle de paylaşmak istedim.

EB9FB8FF-8A28-4B49-BBD2-3F6E27A955C5.jpeg

Purestar distributör sayfasında 45x75 1100gsm ürünün fiyatı 160₺, Hepsiburada’da 170₺. İlk kez alışveriş yapacak olanlara 120₺’ye geliyor. İkisinde de kargo ücreti yok. Almak isteyenler için bence iyi bir fırsat. 

@yunusaktas91 havlum var ama fiyat çok uygun olduğu için almamak için zor tutuyorum kendimi :D
Benim havlum olsaydı mağazanın diğer ürünleri için yine sipariş verirdim herhalde. :)  

Bu arada Little Tries Vanilla (Türk Bayraklı) oto kokusu da varmış mağazada. Fiyat olarak da ideal. Sepeti 150₺’ye yükseltmek isteyenlere tavsiye edilir...

@yunusaktas91 bu arada az önce sipariş vermeyi denedim 170 tl indirimle 120 tl oluyor evet ama siparişi tamamla dediğimde tekrar 170 tl’ye çıkıyor ve karttan bu şekilde çekmeye çalışıyor anlayamadım neden böyle olduğunu

@yunusaktas91 bu arada az önce sipariş vermeyi denedim 170 tl indirimle 120 tl oluyor evet ama siparişi tamamla dediğimde tekrar 170 tl’ye çıkıyor ve karttan bu şekilde çekmeye çalışıyor anlayamadım neden böyle olduğunu
Hocam muhtemelen daha önce Hepsiburada’dan alışveriş yapmışsınızdır. Çünkü kampanya, ilk kez alışveriş yapacaklar için geçerli. Çaresi ise Türk zekası... Yeni bir üyelik açıp öyle deneyin. :)  

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Biraz geç oldu havlu testimiz ama Dün kısa da olsa bir video çekebildim ayak üstü :)  

sizlerle paylaşmak istedim. Son derece kaliteli bir Kurulama Havlusu olduğunu ispat etti. Tavsiye ederim. Büyüklüğü ise çok ideal 2-3 dakikada aracı tamamen kuruladım ve sanki cila atmış gibi hiçbir leke hare bırakmaması çok etkiledi beni. Almayı düşünen arkadaşlar daha fazla pahalanmadan değerlendirebilirler. Keyifli forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 saat önce, Ender yazdı:

Biraz geç oldu havlu testimiz ama Dün kısa da olsa bir video çekebildim ayak üstü :)  

sizlerle paylaşmak istedim. Son derece kaliteli bir Kurulama Havlusu olduğunu ispat etti. Tavsiye ederim. Büyüklüğü ise çok ideal 2-3 dakikada aracı tamamen kuruladım ve sanki cila atmış gibi hiçbir leke hare bırakmaması çok etkiledi beni. Almayı düşünen arkadaşlar daha fazla pahalanmadan değerlendirebilirler. Keyifli forumlar dilerim.

Terapi gibi. :)  

Biraz geç oldu havlu testimiz ama Dün kısa da olsa bir video çekebildim ayak üstü [emoji4] 

Kendim yıkayıp silmedigim arabaya havlu aldiracaksiniz bana

2 saat önce, Ender yazdı:

İlginç gerçekten tek bir su izi bile kalmıyor. Fakat benim aklıma takılan, ne kadar kullanım sunuyor, yani havluyu attık çektik, diğer tarafıylada aynısını yaptık daha sonra kurulamamız gerekiyor mu?  

İlginç gerçekten tek bir su izi bile kalmıyor. Fakat benim aklıma takılan, ne kadar kullanım sunuyor, yani havluyu attık çektik, diğer tarafıylada aynısını yaptık daha sonra kurulamamız gerekiyor mu?  
Kesinlikle tekrar herhangi bir kurulamaya gerek kalmıyor. 1.5 golf kurular. Benim bir seneyi nerdeyse geçti performans kaybı da yok. Tabi yıkama önemli perwoll sarı veya mavi, yumuşatıcı gözüne veya deterjanın içine beyaz sirke birazda yumuşatması için. Bir de diğer kirli havlularınızı karıştırmayın. Ben tek yıkadım sürekli. Yıkarken çok sulu çıkarsa ki çıkabiliyor, içine temiz bir bez daha atarsınız makinenin. Yıkadıktan sonrada güzelce çırpma, silkeleme yaparsanız burgu iplikler güzelce açılır. Güneşte ve kalorifer peteği üzerinde kesinlikle kurutmayın.

@Ender hocam beğenmenize sevindim. Tekrar güle güle kullanın. 

Geri
Üst Alt