GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

@BG2017 evet hocam başka türlü çözümü yokmuş maalesef, sende öyle yap P le dolaşma 😂😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Söylemek istediğim Ekteki Resimle farklı durduğu. 

Ek Açıklama 2020-05-13 011036.png

@Ender Abi resimler farklı açıdan çekilmiş biri sağdan biri soldan ondan mı öyle duruyor acaba ??

@Ender ya bende diyorum bu jantlar da bir farklılık var gerçekten de varmış. 

Evet dediğiniz gibi ters takılmış heralde, çiftli olarak sağ sol yer değişirse sorun düzelicrk gibi sanki. 

4 jantı da kontrol etmekte fayda var bence :)  

hepsi aynı yöne ve yatay  bakmalı yer eksenine göre .Senin 2 ayrı resimde farklılar sağ ve sol taraflar. şayet gerçekte de öyleyse yerlerinin değişimi ile sorun hallolabilir.

@BG2017

@Ender yarın ilk iş lastikçiye gideceğim :)
belki de sağ yatay sol taraf dikey dir :)  

Sorun yoksa başka açıklaması yok yani 

En doğrusu Orjinal Bir Golf r  7,5 .bu jantlardan olana bakıp karar vermek olacak gibi.

Bir farklılık yok gibi gerçekten, kafalar ısındı gece gece 🤔😂😂

Screenshot_2020-05-13-01-24-17-306_com.android.chrome.jpg

Sabah ola hayrola :)  

Meraklandım sonucu bekliyorum yarına. Hayırlı Sahurlar ben Kaçar  :D

Bu tip bir yöne eğimli jantların hepsi böyle hocam. Hepsi aynı yönde üretilimekte. Sağdan bakınca farklı soldan bakınca farklı yöne eğimli. Jantların yerini değiştirseniz de değişmiyor yani. Bence kötü olsa da bu hep böyle. O yüzden bir yere eğimli değil de paralel olan jantlar daha iyi.

@Raban7 hayırlı olsun jantlar şahane olmuş, renk de mükemmel uyum sağlamış. Güle güle kullanın maşallah :)  kailper konusunda orjinal seviyorsunuz sanırım ama siyah kaliper kapağı deneyin derim bence :)

yönlü jant konusunda da evet malesef bir taraf diğer tarafa göre ters görünüyor. Ama bir iki kez bu yönlü jant modeli olan aracın 2 tarafının da yönü aynıydı. Hani satıcı mı acaba insiyatif aldı takımları karıştırdı taktı veya alıcı mı özellikle aldı bilgim yok. Ama dediğim gibi replika üreten bazı firmalar 2sini bi yöne bakan model diğer ikisini tam terse bakan model olarak yapıyor diye biliyorum

Geri
Üst Alt