GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

@tuncer_2632 çok teşekkürler hocam. Jantlar orjinalinden bile hafif öyle söyliyim. Tartma fırsatım olmadı ama çıplak elle aldım, aralarında baya fark vardı. Takan abide aynı şeyi söyledi çıkan 18 ler daha ağır diye. 

Hocam dül dül diye geçmeyin stok 1.6 lardan daha performanslı aracınız😂. Bende stage 1 yazılım var ama yine sıkıntı olucağını zannetmiyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Raban7 Harika olmuş. Çok güzel bir tercih. Yaylar ile çok iyi bir kombinasyon olmuş. Duruşu vs. süper. Ben çok beğendim, güle güle kullanın tekerinize taş değmesin.

@Aliiii çok teşekkür ederim daha iyileri sizlere nasip olur inşallah 😊

Maşallah @Raban7 çok güzel olmuş. Bende arkanın havada olmasını sevmeyenlerdenim. Ama kötü durmuyor :)  kaliperleri ne renk yapıyoruz ? Neon renkleri hoş olabilir? :)

@farukal çok teşekkürler hocam. Kaliperleri boyamayı oldum olası sevemedim ben bu şekilde kalıcak mecbur 😊😊

@Raban7 tebrikler. görüntü mükemmel olmuş. güle güle kullanın. hayırlı uğurlu olsun. kullanmadığınızda bile karşısına geçip bol bol bakarsınız  :)

@Raban7 maşallah hocam güzel durmuş 35lik yaylarda ideal bence 5 olsa çok düşücek istanbul yollarında yazık günah araca

@furkanmk7 aynen öyle hocam sizinle konuşmuştuk zaten. 5cm amortisörleri içinde uygun değil diyorlar. 

Teşekkür ederim bu arada iyi dilekleriniz için 😊

Hazır konusu geçiyorken bilenlere sorayım, soğuk press olayıyla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

@Raban7 aynen öyle hocam lastikler içinde yorum bekliyorum 1 haftaya kadar bende takıcam inşallah :D

@Raban7 Yanmış buralar resmen  :masallah: 🔥🔥 Tam kararında olmuş basıklık bence ... Göbek logosu işini sticker ile mi çözdün hocam..

@Raban7 @yunusaktas91 BEnim ilk izlenimlerim (250 Km.) herhangi bir vurma falan yok hayet rahat 18'' den farkı yok desem yeridir.. Tabii ki daha çok dikkat ve sürüşte özen istiyor.. Lastik yanağının ince olması da konfor anlamında çokta olmasa (yüzde 10-20 ) konfor kaybı yaşatıyor.. 

Geri
Üst Alt