Zincirleme kaza ve sonrası...

silvershadow dedi:
@byfortius

Değerli Hocam,

Geçmiş olsun.

Cana gelmemesi ve en az hasarla atlatmış olmanız tek teselli.

İkame araç talep ettiniz mi?
Şirket aracı kullandığım için ikame araç talep etmedim hocam, onarım uzun sürerse talep edebilirim belki...

arfkync dedi:
@byfortius geçmiş olsun allah beterinden saklasın da bakıyorum servis baya bi şişirme yapmış bu bagaj kapağının değişmesi tamponun değişmesi 7-8 bin tl tramer kaydı demek ..yazık bence servise götürmeden iyi bir ustada ve hatta.göçük düzeltme merkezlerınde boyasız olarak bile düzeltilebilinecek bir durum ...yanlış anlaşılmasın servis karşıtı değilim ama benim canımı çok yaktılar siz yanmayın..
Sağolun hocam, eksik olmayın... Temiz ve düzgün bir işçilik olsun, daha sonra da başımıza iş açmasın diye servise götürdük... Tamponda boydan boya kırık olduğundan değişmesi konusunda ben ısrar ettim fakat bagaj kapagı konusunda güvenlik sebebiyle değişim yapılması gerektiği söylendi bende daha fazla uzatmak istemedim... Sizin adınıza çok üzüldüm, inşallah ne siz ne de biz böyle şeylerle karşılaşmayız... Kazasız sürüşler dilerim...

sizede gecmis olsun bu siralar epey kaza paylasimi oluyor biraz daha dikkatli olalim

Geri
Üst Alt