2014 Midline Aracımın Yapım Aşamaları

Masallah

9 puan veriyorum

1 puan bazukaalardan düştüm

Kaporta da sensörler Çapakli kalıyor mu yiksa orijinal gibi gömülü mu oluyor
Çapak vs yok hocam orjinal gömülü şekilde 

Koltuklarda degismeli
😂😬 🤔🤔

@bnyamnclak maşallah çok güzel durmuş, iç trimleri boyattınız mı nerden aldınız ne kadara mâl oldu bende düşünüyorum 
iç trimlerim orjinal çıkma parçalar boyatmadım hocam parça parça topladım hepsini sadece vites önündeki hareketli kapağın kapağını çinden sipariş ettim

Emeğinize sağlık iyi günlerde kullanmanızı dilerim

Klima dönüşümü hakkında biraz daha bilgi alabilir miyiz klima paneli dışında neler değişti. Çift bölgeli çalışıyor mu yoksa sadece tek bölge mi malum midline da nem sensörü olmak üzere şöför ve yolcu tarafındaki ısı sensörleri eksik vs..

Aliexpresste satılan yükseltme kiti diye bir şeyler var onlardan mı kullandınız..

Emeğinize sağlık iyi günlerde kullanmanızı dilerim

Klima dönüşümü hakkında biraz daha bilgi alabilir miyiz klima paneli dışında neler değişti. Çift bölgeli çalışıyor mu yoksa sadece tek bölge mi malum midline da nem sensörü olmak üzere şöför ve yolcu tarafındaki ısı sensörleri eksik vs..

Aliexpresste satılan yükseltme kiti diye bir şeyler var onlardan mı kullandınız..
Aliexpress ten yükseltme kiti ile yapıldı hocam tek bölge çift bölge değil ısı ve nem sörlü kitten çift bölge için kazan değişimi gerekiyor

Geri
Üst Alt