Golf 7 Hasar Kaydı

Kafanda fiyat belirlersen bana yaz hocam. Bi arkadaş arıyordu. Ona iletirim. Geçmiş olsun :(  

Range fazla hasar almama sebebi yüksek olması. Sizin fazla hasar alma sebebi ise  ağırlığınızın karşı taraftaki aracın ağırlığıyla ekstra basınca maruz kalması. O hem kuvveti altına alıyor. Hemde altına aldığı kuvvetle aracınızın kaputa baskı yapıyor...

Geçmiş  Olsun Hocam.

Geçmiş olsun hocam. (Airbag açmaması iyi olmuş tramer açısından)

Araç serviste yapılmış . Boşuna mı serviste yaptırdınız? En fazla 10 bin düşün derim ben.kazasızı  140 ise siz 130 yazın derim. Pazarlık ile ne kadar düşeceğiniz de sizin acelelik durumunuza bağlı . 

teşekkür ederim arkadaşlar, herkese kazasız belasız sürüşler..

@sadikesk hocam kusura bakmayın merak ettim bu araç airbag açmadı mı ?

@Ilhann açmadı hocam serviste sorduğumda yüksek bir araca vurmamı sebep gösterdiler airbag sensörleri tampon uçlarındaymış tamponda hasar olmadığı için patlamamış..

@sadikesk allah korusun hocam yani kamyonun altına girsek airbag patlamıcak öylemi allah göstermesin de bu çok garip bir olay

@Ilhann maalesef öyleymiş hocam zaten allah korusun kamyonun altına giren arabadaki sürücüyü airbag de kurtaramaz onu düşünerek her hangi bir önlem almamış olabilirler ya da benim vuruş hızım düşüktü ondan dolayı patlamadı tam emin değilim. servis danışmanı tampon darbe almadığı için patlamadığını söyledi sadece dişleri kırılmıştı tamponun

@sadikesk bir arkadasin skoda yetisi arkadan reno fluence carpti, araba perte ayrildi ama airbagler acmamisti

@krym hocam motor-şanzıman hasar alırsa perte çıkması normaldir. işlem gören 3-4 kaporta parçasına 19 bin fatura çıkaran servis hasar gören mekaniğe ne çıkarır tahmin edemiyorum:)

Geri
Üst Alt