Arka silecek kolu Renk farkı

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, büyük ihtimalle gözüme ilk defa takıldı bu, renk farkı normal mi?  

20200319_101752.jpg

Kapak sonradan takılmış olabilir. Ben aracı aldığımda kapak yoktu. Parçacıdan aldım taktım. Böyle renk farkı oluştu. 

Upvote 0
Amazonda parça olarak var, acaba alsam kendim takabilir miyim? Sök - tak işi çıkar Mı? 

Screenshot_20200319-160520_Amazon Shopping.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Amazonda parça olarak var, acaba alsam kendim yakabilir miyim? Sök - tak işi çıkar Mı? 

Ekli dosyayı görüntüle 29172
Sadece kapak yeterli. Kapak sökmesi takması kumanda pili değiştirmek kadar kolay. Kapak plastik olduğu için renk farkı yine olur. Hemen olmasa da zamanla olur. Benim tavsiyem yumuşak bi beze silikon sprey sıkıp sadece kapağa sürün. Bi kaç yıkamada bir yapsanız istediğiniz gibi görünür. 

Upvote 0
Sadece kapak yeterli. Kapak sökmesi takması kumanda pili değiştirmek kadar kolay. Kapak plastik olduğu için renk farkı yine olur. Hemen olmasa da zamanla olur. Benim tavsiyem yumuşak bi beze silikon sprey sıkıp sadece kapağa sürün. Bi kaç yıkamada bir yapsanız istediğiniz gibi görünür. 
Sanırım aradığım cevap buydu, teşekkürler. 

Upvote 0
Sanırım aradığım cevap buydu, teşekkürler. 
Kapak değişimi vs.. hiç uğraşmanıza gerek yok., çözümü basit; detailing sektörünün ana vatanındasınız., önce kapağı güzelce temizleyin ve koch chemie pss ve makyaj pamuğu ile 5dk. da eski haline gelir..

Upvote 0
Kapak değişimi vs.. hiç uğraşmanıza gerek yok., çözümü basit; detailing sektörünün ana vatanındasınız., önce kapağı güzelce temizleyin ve koch chemie pss ve makyaj pamuğu ile 5dk. da eski haline gelir..
Dediğiniz doğru olabilir fakat, astarı yüzünden pahalı olacak böyle, onun yerine kapakla birlikte sileceği alsam daha kârlı olurum😁 ürün 53 euro silecek 11 euro. 

Screenshot_20200319-192752_Amazon Shopping.jpg

Upvote 0
Dediğiniz doğru olabilir fakat, astarı yüzünden pahalı olacak böyle, onun yerine kapakla birlikte sileceği alsam daha kârlı olurum😁 ürün 53 euro silecek 11 euro. 

Ekli dosyayı görüntüle 29201
Hocam herhalde koca almanya bulabileceğiniz en pahalı satan yeri bulmuşsunuz tebrikler :)  

Silecek kapağının orjinali 11 euro ise zaten gidin direk kapağı alın geçin..

Koch Chemie Pss https://hqs-shop.de/Koch-Chemie-PSS-Plast-Star-Silikonoelfrei-1000ml

Upvote 0
Hocam herhalde koca almanya bulabileceğiniz en pahalı satan yeri bulmuşsunuz tebrikler :)  

Koch Chemie Pss https://hqs-shop.de/Koch-Chemie-PSS-Plast-Star-Silikonoelfrei-1000ml
Valla Deutschland genelde amazondan alışveriş yapar :)  siz bu işleri daha iyi biliyorsunuz galiba. Virüs dolayısı ile gecikmeli gelir yazıyor, en kısa sürede sipariş vericem. 

Bu ürün acaba benim ayna altındaki siyah plastikte oluşan kireç lekesi tarzı kalıntıyı da temizler mi? 

Upvote 0

Silecek kolunu değiştirmektense Koch pss veya Koch nanomagicplastcare ürününü sürerek çok çok daha basit bir çözüm elde edersiniz. Ayrıca bu ürünü araç dışındaki difüzör, ön ızgaralar gibi mat siyah yerleri koruyup aynı zamanda fotodaki gibi grimsi görüntü yerine mat siyah görüntü almasını sağlarsınız 

Upvote 0
Valla Deutschland genelde amazondan alışveriş yapar :)  siz bu işleri daha iyi biliyorsunuz galiba. Virüs dolayısı ile gecikmeli gelir yazıyor, en kısa sürede sipariş vericem. 

Bu ürün acaba benim ayna altındaki siyah plastikte oluşan kireç lekesi tarzı kalıntıyı da temizler mi? 
 Aracın dış bölgelerindeki “mat plastik” bölgelerin bakımında kullanmak üzere geliştirilen bir ürün., 

Kireç lekesini temizler mi emin değilim., 

Uygulama öncesi uygulama yapacağınız bölgeleri APC veya şampuan tarzı bir temizliyici ile kirlerden arındırıp, makyaj pamuğu ile uygulama yapıyorsunuz..

Upvote 0

Bende bakima göturmustum aracimi arka silecek degissin dedim.araci teslim aldigimda farkettim hatta servis danismanina soyledim.burasi boyle degil daha matti komple mi dwgistirdiniz diye sordum.sadece silecek lastigi degisti dedi.fakat bi tuhaflik oldugunu farkettim.ayni sizin resimdeki gibi

Upvote 0

Geri
Üst Alt