Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Brent petrol halini gören oldu mu %12 düştü 72 dolar seviyesinde şu anda

Katar anlaşması dolar 10 tl ye kadar indirecek gibiydi ama rahat bırakmadılar konusmasalar inecek ama ne zaman 11 ı görse 11.90 civarına gelse hemen bir açıklama da faize karşı olduğunu dile getirmeseler dolarda düşecekti ama nasip olmadı düşmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar gerçi ben ekonomist degilim ekonomist yetkililerin bildikleri var herhalde üretim olmadan faiz indirmek mantıklı olabilir keza görüyoruz dolar 12.50 ki ne yazık ki alıştık buna neymiş başka ülkeler de öyleymiş iyi de bizde durduk yere oldu o ne olacak dolar bazlı faizle alınan borçlar ne olacak dememek lazım biz ekonons değiliz ve Her zmana yanlarındayüz isterse 50 hic onemli degil yani yanındayız biz ekonomistlerin....

Velhasili brent bu kadar düşünce sağlam indirim gelir mi acaba arabaya pek binmiyorum depo full bekliyor böyle de samandıra yi bozarsin dedi arkadaş aklıma takıldı biraz kullansam mi acaba :) :) :)

400 bin tl lik araca biniyor neyin hesabını yapıyor diyebilirsiniz ama evet kasko degeri 412 ama nasıl 412 bin lik arabaya binmoyurim anlamadım sıfır 62.750tl ye almıştım :))))))

Ertesi gün artış gelir. Kurun bu kadar oynaklığı olması hasebiyle.

petrol-fiyatlari-manset_3968.jpg

Geri
Üst Alt