Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Geçtiğimiz 1 tl'lik zamda birçok yerde 10 tl'yi geçmişti..

Hatta bazı istasyonlar yakıt vermek istemedi diyenler oldu.

Asıl sebep numaratörleri 2 haneyi desteklemeyen istasyonlarda yapılan bakım çalışmasıydı.
Genel olarak bu bakım da belli kişiler tarafından yapıldığından ve aynı anda her istasyonun sayacı değiştirilememesi gibi bir durum olduğu için , yakıt veremeyen istasyon olduğu gerçek.
Yani kim , geç saatte denk geldi ve yakıt alamadıysa , bu durumu "geceyi atlatalım öyle yakıt verelim diye yapıyorlar" düşüncesiyle bağdaştırması olağan ama tesadüfi diyebiliriz.
Dediğiniz duruma 00.00'dan sonra katılıyorum, öncesi için ise asla ve asla katılmıyorum. 00.00'dan önce zaten tek hanelerdeydi. benim bildiğim bir akaryakıt istasyonu kendi tankerlerinin yanına kiralık tanker de koyup öyle doluma yollamıştı. 150.000 litre yakıt alsa 1 gecede 150.000 karda ;) Vurgun vuranındır.

Dediğiniz duruma 00.00'dan sonra katılıyorum, öncesi için ise asla ve asla katılmıyorum. 00.00'dan önce zaten tek hanelerdeydi. benim bildiğim bir akaryakıt istasyonu kendi tankerlerinin yanına kiralık tanker de koyup öyle doluma yollamıştı. 150.000 litre yakıt alsa 1 gecede 150.000 karda ;) Vurgun vuranındır.
Benim bahsettiğim durum, gün içinde zammın açıklanıp, (tabii ki daha önceden tedbir ile numaratörler deģiştirmek gerekir ) numara değişimi yapacak kişilere gün boyu talepleri düşününce her birine ayrı zaman ayırıp yol alıp tek tek dolaştığını varsayarak değerlendirmiştim.

Belki de sizin dediğiniz gibidir.
Bunu kâr zarar şekilde yapan için zaten diyecek bişey yok. Onlar her yerde varlar. Biz de yarın zam olacak diye önceden alıyoruz. Aslında aynı kapıya çıkıyor, ben yakıt almaya gitmiyorum bugün :)

Yarım milyonluk arabaya binicem.

Gece 10 da 66 kuruş icin kuyruğa giricem.

Haysiyetime / şanıma / endamıma / mahalledeki karizmama ağır abiligime yakışırmı hiç ??

Teehhhhhhhh.....

Yarım milyonluk arabaya binicem.

Gece 10 da 66 kuruş icin kuyruğa giricem.

Haysiyetime / şanıma / endamıma / mahalledeki karizmama ağır abiligime yakışırmı hiç ??

Teehhhhhhhh.....
Gece 10'da girmemek için var bu konu. Bence, yarın dolum yapmayı planlayan birine depoda 50-100 km arası avantaj sağlar. Elbette 1 litre (66 kuruş) için gitmeye gerek yok.

Benim bahsettiğim durum, gün içinde zammın açıklanıp, (tabii ki daha önceden tedbir ile numaratörler deģiştirmek gerekir ) numara değişimi yapacak kişilere gün boyu talepleri düşününce her birine ayrı zaman ayırıp yol alıp tek tek dolaştığını varsayarak değerlendirmiştim.

Belki de sizin dediğiniz gibidir.
Bunu kâr zarar şekilde yapan için zaten diyecek bişey yok. Onlar her yerde varlar. Biz de yarın zam olacak diye önceden alıyoruz. Aslında aynı kapıya çıkıyor, ben yakıt almaya gitmiyorum bugün :)
hocam senin benim karım maksimum 50 tl, başkaları bizim karımız kadar aracına yakıt alıyor onlar bizi pek ilgilendirmiyor. ha biz de kamyonetin arkasına 6-7 varil atıp doluma gitsek anlayacam olayı. :

Evet beyler, artık zamanı geldi. Büyük oyunu bozuyoruz ve forumumuzun stokçularıyla ortak giriyoruz. Akaryakıt lobisine hodri meydan:

Ekli dosyayı görüntüle 52876
26 ton...3-4 zamda parasını çıkarır bu tanker. bu biraz tehlikeli olur da, Kahvenin fiyatı 2-3 ayda %200-250 arttı, jant fiyatlarına bakıyorum %100 artmış.
Borsa-Bitcoin hikaye, kahve ve jant şahane.

zamsız bir haftaya uyanıcaz diye çok korkuyorum...

• Beğen
Tepkiler: SCC
bugun benzin ve motorıne bir zam daha bekleniyor..benzine 66 kurus motorıne 30 kusur kuruş bekleniyormuş..benzinde 10 tl yı asacak

Son dakika | Benzin ve motorine dev zam geliyor​

Bugün açıklanan sigara fiyatlarındaki artışın ardından akaryakıt ürünlerinden benzine bu gece yarısından itibaren 77 kuruş, motorine de 31 kuruş zam bekleniyor.​

Benzine ne kadar çok zam yapılırsa
Memura/emekliye o kadar çok zam yapılır.(mutlu olunabilir)

Geo-metry
Geo-logy (jeoloji)

Geo ? Toprak demek

Ne alakası var

Eski yunanda insanlık
Toprağı ekip biçmiş
Sonra ekip bictiği toprakların alanını / uzunluğunu ölçme gazına gelmiş
Üçgen tarlalar
Yuvarlak bahçeler
Diktörtgen bostanlar.

Tüm formüller (pisagor/ öklit/teğet/kiriş / hipotenüs/açılar)

Bu toprak ölçümlerinden kökenlidir.

Bugün yine reis TEĞET geçecekmiş deyince yazayım dedim.

Milli egitimde Üçgenin kenarlarına zam yapıp artık çocuklara 4 kenarlıdır demeseler bari

Ne teğetmiş abi yaaaa goemetride şaha kalktık

Geri
Üst Alt