Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

@Terms

Adamlar dizelden önce lpg yi bitirdiler.

Nede olsa organik yakıt ??

Garip ülke......

%15 ekonomi için artık kimse motoruna falçata attırmaz. Yada 2. Elde pesinden koşmaz.

(Uzun yıllar pompa birim fiyatta %50 fark vardı ancak %10 da lpg de litre olarak fazla yaktığından ekonomi net %40 idi.

Şimdi pompada %25
Lpg litre olarak %10 fazla tüketir hesabıyla

%15

"Sanayide kullanilan dogalgaza zam" yapildi haberini okudugumda 48 kurus zam yapilmis zannettim, sonra bir haberde daha gördüm ama gene 48 kurus zam diye okudum, biraz sonra sanki "yüzde 48" yaziyordu diye icimden gecirdim ama sacmalama dedim kendi kendime, "öyle sey mi olur!!".

Aksam haberlerinde de sipiker "yüzde 48" zam diye söyleyince jeton anca düstü bende, bünye böyle birseyi kolay kolay kabul etmedi.

Firinlarda kullanilan dogalgaz sanayi tarifesinden hesaplaniyormus, ekmek stoklayalim...

İyi güzel alıştık artık 2 güne zam haberine
Akaryakit lar uçtu
Sıfır arabalar çok komik zaten herkez ayın 1 ni bekler oldu yeni fiyatlar açıklansın inşallah zam gelmiştir de benim arabanın degeri artmıştır die beklesin ona da alıştık...

Merak ettiğim konu maaşlara zam yapılırken yine %3 -%7 gibi rakamlar mi alınacak ağza...

Alıştık zamlara %48,%130 gibi zam ora lari duymaya...
Bakalım maaşlar ne olacak...?

"Sanayide kullanilan dogalgaza zam" yapildi haberini okudugumda 48 kurus zam yapilmis zannettim, sonra bir haberde daha gördüm ama gene 48 kurus zam diye okudum, biraz sonra sanki "yüzde 48" yaziyordu diye icimden gecirdim ama sacmalama dedim kendi kendime, "öyle sey mi olur!!".

Aksam haberlerinde de sipiker "yüzde 48" zam diye söyleyince jeton anca düstü bende, bünye böyle birseyi kolay kolay kabul etmedi.

Firinlarda kullanilan dogalgaz sanayi tarifesinden hesaplaniyormus, ekmek stoklayalim...
Demek her şey sizin başınızın altından çıkmış, nereden düşünürsünüz ki % 48 mi acaba diye, hayal etme gerçek oluyor abi. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Brent petrol 84.25 dolardan 81 dolara düştü an itibari ile 81.21 dolar dile kolay %4.14 düşüs var tabi bu düşüş pompa fiyatına yansitilmazda yine de %4 düstü...

Yarın 82 ye çıkar aa çıktı hadi zam derlerse şaşırmayalım:)

Geri
Üst Alt